Oznámení

Vytvořeno 5. březen 2013 Aktualizováno 5. 3. 2013 17:58 Zveřejněno 5. březen 2013
Napsal Hana Čertíková Zobrazeno: 1944

Ke dni 31.3.2013 rezignuje Jaroslav Hospodka na funkci předsedy KCHČSV, nadále však zůstává členem celostátního výboru. Důvody k rezignaci oznámil osobně na schůzi celostátního výboru. Celostátní výbor navrhl a odsouhlasil na funkci předsedy Zdeňka Havlíka s účinností od 1.4.2013.

Ke dni 2.3.2013 rezignoval Karel Skoupý na funkci předsedy i člena CHK. Oznámení o rezignaci včetně uvedených důvodů k rezignaci obdržel celostátní výbor.