Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

200

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., se kterými je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Inzeráty

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 55 hostů a žádný člen

Uživatelské účty

Vytvořeno 11. září 2008 Aktualizováno 11. 9. 2008 13:00 Zveřejněno 11. září 2008
Napsal Helena Hubáčková Zobrazeno: 2328
Dne 28.8.2008 byl na klubové stránky opět proveden útok, který byl naštěstí našimi administrátory včas zachycen. Přesto došlo k jistým - byť relativně malým - škodám.
K jedné z nich patřila nefunkčnost uživatelských účtů, kterou se nám konečně podařilo plně odstranit. Vaše účty by tedy měly být od 11.9. plně funkční - pokud u někoho bude problém s přihlašováním přetrvávat, prosím, kontaktujte nás.

Z galerie