Nepřehlédněte

Rentgeny DKK a DLK se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Jejich aktualizovaný seznam najdete ZDE.

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Od 1.1.2017 je pro uchovnění potřeba doložit vyšetření na DM a DW - viz odběr krve pro DNA....
Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu. (Viz ceník poplatků). Dále připomínáme, že poplatek za KL je třeba také uhradit. Již vystavený KL je platný 6 měsíců. Poté je třeba požádat o prodloužení nebo o nový KL.
Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., se kterými je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 68 hostů a žádný člen

Zápisy ze schůzí

Zápis z korespondenční schůze Organizační komise KCHČSV pro Moravu a Slezsko ze dne 22.7.2018

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 16. 8. 2018 19:12 Zveřejněno 16. srpen 2018
Napsal Lenka Dragonari Zobrazeno: 297

Přítomní: Karel Čundrla, František Herbrich, Monika Tichá, Jan Holek, Štěpán Balaštík, Pavlína Hajduková, Miroslav Šesták
Přítomní hosté: Jana Čundrlová, Dana Matušincová, Jiří Drábek, Jan Václavík

Organizační komise hlasovala o těchto bodech:
1. oddělení speciální výstavy od přeboru - obě akce by se konaly samostatně.
Schváleno jednomyslně.

2. Pořádání Speciální výstavy současně s další výstavou (evropskou nebo středoevropskou, popř. jinou) v rámci dvoudenní víkendová akce.
Schváleno jednomyslně.

3. Požádat Výbor o stanovení jasných podmínek pro financování Org. komise. Do té doby omezit výdaje na nutné minimum.
Schváleno jednomyslně

V rámci schůze přijala organizační komise rezignaci Jana Holka na členství v Organizační komisi. Organizační komise Janu Holkovi poděkovala za dosavadní obětavou práci a popřálu mu mnoho štěstí v dalších činnostech.

 

Zapsal Karel Čundrla

Z galerie