Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., se kterými je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 98 hostů a jeden člen

Zápisy ze schůzí

Zápis ze schůze výboru České pobočky 28.4.2018, Roudnice nad Labem

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 4. 5. 2018 23:11 Zveřejněno 4. květen 2018
Napsal Helena Jahelková Zobrazeno: 624

Přítomní členové:

Andrlová M., Dragonari L., Jahelková H., Zeisek V.

Nepřítomní členové:

Treppesch P., Hurda P., Nováková K.

Na členské schůzi proběhlo hlasování o přijetí nových členů v rámci třicetidenní lhůty, kterou má výbor na vyjádření k příjmu nových členů, kteří podali přihlášku a zaplatili členský příspěvek od 28.3. do 28.4.2018. Členové byli následně zanesení do databáze. Žádný z přítomných členů výboru, kteří tvořili nadpoloviční většinu, neměl k přihlašovaným členům žádné námitky.

zapsala

Helena Jahelková

Z galerie