Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Od 1.1.2017 je pro uchovnění potřeba doložit vyšetření na DM a DW - viz odběr krve pro DNA....
Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu. (Viz ceník poplatků). Dále připomínáme, že poplatek za KL je třeba také uhradit. Již vystavený KL je platný 6 měsíců. Poté je třeba požádat o prodloužení nebo o nový KL.
Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Nejbližší akce

Žádné události

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., se kterými je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 61 hostů a žádný člen

Zápisy ze schůzí

Korespondenční schůze výboru KCHČSV ze dne 27. 10. 2017

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 8. 11. 2017 22:51 Zveřejněno 8. listopad 2017
Napsal Petr Hurda Zobrazeno: 729

Účastnili se: Hana Černohorská, Petr Hurda, Lea Kratinová, Kamila Nováková, Milan Pavlíček, Petr Treppesch

Program:

1. Nákup vesty pro klubového šampiona
2. Projednání žádosti o prominutí zvláštního poplatku za nežádoucího krytí „A" Sando Noriko
3. Jmenování kárného žalobce a kárná komise

 

Projednání bodů:

1. Nákup vesty pro klubového šampiona

Petr Treppesch informoval výbor KCHČSV, že firma, u které zajišťoval nákup vesty pro klubového šampiona, v minulých letech ukončila činnost. Ostatní firmy výcvikové vesty nabízejí za výrazně vyšší cenu, a proto požádal Petr Treppesch o navýšení finančního limitu pro nákup vesty pro klubového šampiona. Výbor KCHČSV schvaluje navýšení finančního limitu a zajištěním nákupu vesty a pověřuje komunikací s klubovým šampionem ohledně správné velikosti vesty Petra Treppesche.


Pro: Černohorská, Hurda, Kratinová, Nováková, Pavlíček, Treppesch
Proti: 0
Zdržel se: 0

 

2. Projednání žádosti o prominutí zvláštního poplatku za nežádoucí krytí „A" Sando Noriko

Výbor obdržel od chovatelky Lenky Vetešníkové žádost o prominutí zvláštního poplatku za nežádoucí krytí vrhu „A" Sando Noriko. Výbor tuto žádost projednal s následujícím výsledkem:


Pro: Hurda, Pavlíček, Treppesch
Proti: Černohorská, Kratinová, Nováková
Zdržel se: 0

Aby byla žádost o prominutí zvláštního poplatku schválena, musí dle Stanov KCHČSV hlasovat „pro schválení" nadpoloviční většina, tj. minimálně 4 hlasy. Pro byly pouze 3 členové výboru, žádost tedy nebyla schválena. Informováním chovatelky Lenky Vetešníkové o neschválení žádosti o prominutí zvláštního poplatku za nežádoucí krytí byl pověřen tajemník KCHČSV.

 

3. Jmenování kárného žalobce a kárné komise

Výbor KCHČSV održel od chovatelské komise podnět na prošetření podezření na porušení Zápisního a chovatelského řádu chovatelkou pí. Chovancovou (ch.s. Bohemia Luaro) a p. Romanem Brabcem. Výbor v souladu se Stanovami KCHČSV jmenoval kárného žalobce a kárnou komisi, která prostuduje případ a posoudí, zda došlo k porušení ZaCHŘ a rozhodne o případném potrestání proviněných. Výbor jmenoval jako kárného žalobce člena výboru Kamilu Novákovou, jako členy Kárné komise Martu Nobarovou, Veroniku Štrajtovou a Zdeňka Krupjaka.

 

Pro: Černohorská, Hurda, Kratinová, Nováková, Pavlíček, Treppesch
Proti: 0
Zdržel se: 0

 

Zapsala v Brně dne 27. 10. 2017 Hana Černohorská

Z galerie