Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Od 1.1.2017 je pro uchovnění potřeba doložit vyšetření na DM a DW - viz odběr krve pro DNA....
Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu. (Viz ceník poplatků). Dále připomínáme, že poplatek za KL je třeba také uhradit. Již vystavený KL je platný 6 měsíců. Poté je třeba požádat o prodloužení nebo o nový KL.
Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u pokladníků poboček, se kterými je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 134 hostů a žádný člen

Zápisy ze schůzí

Zápis z korespondenční schůze České pobočky ve dnech 10.4. – 15.4.2017 a následujícího setkání dne 16.4.2017

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 26. 4. 2017 12:17 Zveřejněno 26. duben 2017
Napsal Helena Jahelková Zobrazeno: 504

Dne 10.4.2017 byla předsedovi Václavu Zeiskovi a tajemníkovi Heleně Jahelkové České pobočky doručeno upozornění od předsedy Moravské pobočky Karla Skoupého (v kopii též tajemníkovi Moravské pobočky Marii Nečasové), ohledně záměru Moravské pobočky podat návrh na uspořádání mimořádné konference na jejich členské schůzi konané 22.4.2017. Předsedovi a tajemníkovi České pobočky bylo předsedou Moravské pobočky doporučeno, aby bez odkladu v programu členské schůze české pobočky zveřejnila následující: V případě odsouhlasení pořadavku na uspořádání mimořádné konference KCHČSV členskou schůzí územní pobočky KCHČSV pro Moravu a Slezsko bude do programu členské schůze územní pobočky KCHČSV pro Čechy zařazen bod "Volba delegátů konference KCHČSV".

Korespondenčního hlasování prostřednictvím e-mailu v termínu od 10.4-15.4 se zúčastnili všichni členové výboru České pobočky, při setkání 16.4.2017 chyběl Petr Hurda.

Zeisek, Treppesch, Nováková, Dragonari, Jahelková, Andrlová byli pro vyčkání výsledku hlasování členské schůze Moravské pobočky, proti byl Petr Hurda.

V případě odsouhlasení mimořádné konference na členské schůzi Moravské pobočky svolá Česká pobočka volební členskou schůzi na letní či podzimní bonitaci. Tento návrh byl schválen pěti hlasy ze šesti.

Výbor Moravské pobočky byl informován o výsledku hlasování výboru České pobočky prostřednictvím emailu dne 18.4.2017.

20.4.2017

Helena Jahelková

Z galerie