Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., se kterými je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Inzeráty

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 61 hostů a jeden člen

Zápisy ze schůzí

Korespondenční schůze chovatelské komise

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 20. 9. 2012 13:46 Zveřejněno 20. září 2012
Napsal Karel Skoupý Zobrazeno: 2688
Chovatelská komise navrhuje výboru KCHČSV v ČR na základě výsledků testů paternity provedených laboratoří P&R Lab a.s. udělení VYJÍMKY psovi Cherokee Eden severu, nar. 28.01.2002, č. záp. CMKU/CSV/1408/02, pro zapsání vrhu D Sotis, nar. 22.11.2007, do plemenné knihy a vystavení PP pro tento vrh. Chybné údaje budou opraveny v PP u všech jedinců D Sotis i jejich potomků.

V Brně dne 10. 9. 2012
Zapsal Ing. Karel Skoupý

Z galerie