Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., se kterými je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Inzeráty

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 57 hostů a žádný člen

Zápisy ze schůzí

Schůze výboru a chovatelské komise KCHČSV Roudnice nad Labem, 28. 4. 2012

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 4. 5. 2012 10:06 Zveřejněno 4. květen 2012
Napsal admin Zobrazeno: 3236
Přítomni za výbor KCHČSV: Hospodka, Bulíková, Matušinec, Kaufmanová, Myslivečková, Křížová
Přítomni za CHK: Matušincová, Skoupý, Hubáčková, Novoveská, Křížová (omluvena Vránová)
Pozvaný host: Smištíková

Ing. Hospodka a Ing. Skoupý seznámili přítomné s problematikou průkazů původu vrhu „D" Sotis a jejich potomků. Výbor a chovatelská komise k této problematice zaujímá následující stanovisko. Uvedené stanovisko výboru a chovatelské komise KCHČSV je nedílnou součástí tohoto zápisu.

V Roudnici nad Labem dne 28. 4. 2012

Zapsal Ing. Karel Skoupý

Z galerie