Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., se kterými je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Inzeráty

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 59 hostů a žádný člen

Zápisy ze schůzí

Zápis ze schůze výboru české pobočky 5.9.2011

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 7. 1. 2013 0:22 Zveřejněno 9. září 2011
Napsal Lenka Dragonari Zobrazeno: 3322

Přítomni: M. Andrlová, L. Dragonari, M. van Erne, Z. Havlík, E. Myslivečková, K. Nováková, V. Zeisek

Hosté: J. Andrle, R. Brabec, P. van Erne

1.) Podzimní bonitace 22.10.2011 v Roudnici nad Labem, v rámci níž se uskuteční členská schůze:
Bonitační komise ve složení: A. Šimáčková, D. Matušincová, K. Nováková
Vedoucí kruhu: Z. Havlík
Figurant: M. Topš
Zapisovatelka: L. Dragonari

Harmonogram dne:
7:30 – 8:45 přejímka psů (nepřihlášení psi, kteří se se svými majiteli dostaví po prezenci účastníků, nebudou posouzeni!!!)
9:00 – 9:50 členská schůze české pobočky KCHČSV
10:00 začátek posuzování svodu

Po skončení svodu vyhlášení jeho výsledků

Krátká přestávka

Zahájení bonitace

Po skončení posuzování bonitace přestávka na zápis do bonitačních karet a PP

Vyhlášení bonitačních výsledků

 

2.) Přebor a speciální výstava československých vlčáků se uskuteční ve dnech 15. a 16.9.2012.
Místo bude upřesněno.

 

3.) Tradiční akce s možností prožití krásného dne před vánočními svátky, Závod o kapra Karla Hartla, bude v Hostivici dne 17.12.2011. Zahájení v 11:00.

 

4.) Na základě podnětu zpracovali K. Nováková a V. Zeisek změny v systému bodování soutěže o Nejúspěšnějšího pracovního jedince roku. Návrh předložili výboru české pobočky, který ho do 11.9. postoupí k připomínkování pobočce moravské. V rámci tamního přeboru proběhne diskuse s cílem získání konkrétní podoby změn v systému bodování; do konce září vznikne její finální verze a poté bude předána ke schválení celostátnímu výboru.

 

5.) Česká pobočka KCHČSV vyhlašuje možnost zveřejnění Vámi pořádaných akcí v roce 2012. Konkrétní plány zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

6.) Projednávání návrhu uvolnit z pobočkové pokladny menší finanční částku na drobné upomínkové předměty ve formě vánočního dárku členům české pobočky KCHČSV (v případě zájmu, spoluúčasti či spolupráci výboru moravské pobočky, také členům moravské pobočky).

Pro: M. Andrlová, L. Dragonari, M. van Erne, Z. Havlík, E. Myslivečková
Proti
: V. Zeisek
Zdržel se
: K. Nováková

 

V Dolních Chabrech dne 5.9.2011 zapsala Michaela van Erne

Z galerie