Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., se kterými je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Inzeráty

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 59 hostů a žádný člen

Zápisy ze schůzí

Zápis ze schůze výboru moravské pobočky, 24.4.2009

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 19. 5. 2009 23:34 Zveřejněno 19. květen 2009
Napsal Martina Fišerová Zobrazeno: 5338
Datum a místo konání: 24.4.2009, Jevišovice
Přítomni: M. Bulíková, M. Fišerová, Š. Balaštík, L. Sikorová
Omluveni: H. Vránová, I. Střítežská, M. Konečná

Program:

 1. Program členské schůze:
  a)      Zpráva o činnosti
  b)      Zpráva o hospodaření
  c)      Zpráva KRK
  d)      Zpráva o chovu za rok 2008
  e)      Nový vzhled zpravodaje
  f)       Financování LVT
  g)      Diskuze
  h)      Vyhlášení výsledků svodu a bonitace
  i)        Závěr

 2. Uzavření smlouvy o pronájmu areálu v Jevišovicích
  Po prvním neúspěšném pokusu o uzavření smlouvy o pronájmu areálu v Jevišovicích za účelem pořádání klubových akcí se výbor pokusí znovu předložit návrh smlouvy rodině Matušincových. V případě nedojednání podmínek a neuzavření smlouvy bude výbor nucen hledat nové místo k pořádání akcí moravské pobočky.

  Pro: 4
  Proti: 0
  Zdržel se: 0

 3. Informovanost členů, kalendáře akcí
  Je třeba aktualizovat kalendáře akcí jak na klubových stránkách, tak i na wolfdogu. Pokud by byl mezi členy moravské pobočky zájem, vytvoří se emailová adresa pro rozesílání hromadných emailů o chystaných akcích.

  Pro: 4
  Proti: 0
  Zdržel se: 0

 4. Sponzoring
  Moravská pobočka dostala nabídku sponzoringu. Výbor zvažuje sponzorovi jako protislužbu nabídnout stránkovou reklamu ve zpravodaji a reklamní banner na akcích moravské pobočky.
  K projednání - M. Bulíková

  K informaci

 5. Bankovní účet pobočky pro Moravu a Slezsko
  Pan Ponický jakožto čestný člen je dlouhodobě neaktivní ve vedení pobočky. Výbor tedy navrhuje zrušení dispozičního práva p. Ponického ke klubovému účtu. Dále navrhuje zřízení internetového bankovnictví pro zjednodušení manipulace s účtem. Dispoziční právo by měl pokladník Š. Balaštík.
  V poslední řadě výbor navrhuje převedení účtu do brněnské pobočky České spořitelny .

  Pro: 4
  Proti: 0
  Zdržel se: 0
V Jevišovicích zapsala dne 24.4.2009 Martina Fišerová

Z galerie