Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. S ní je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 80 hostů a žádný člen

Zápisy ze schůzí

Zápis z koresp. schůze CHK 23. 3. – 25. 4. 2022

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 26. 5. 2022 8:29 Zveřejněno 26. květen 2022
Napsal Lenka Dragonari Zobrazeno: 133
V případě nežádoucího krytí Madonna Kuklík x Alfréd z Lesa pod Pancířem rozhodla Chovatelská komise KCHČSV následovně:
 
V souladu s ZaCHŘ CHK souhlasí s dodatečným vydáním PP, pokud chovatel uchovní rodiče štěňat na jedné z nejbližších bonitací, zaplatí poplatek při prvním nežádoucím krytí za každé zapsané štěně 1000,- Kč na účet KCHČSV a doloží parentity všech štěňat ve vrhu. CHK neshledala žádné zdravotní ani příbuzenské překážky.
 
Pro: Nováková, Novoveská, Dragonari, Drábek
Proti:
Zdržel se: Herbrich, Matušincová

Z galerie