Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Zápisy ze schůzí

Zápis ze schůze organizační komise, 18.6., Slivenec a následné korespondenční schůze

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 23. 7. 2021 16:37 Zveřejněno 23. červenec 2021
Napsal Helena Jahelková Zobrazeno: 309

Letní schůze OK pro Čechy v Praze 18. 6. 2021

Přítomni: Nováková, Dragonari, Jahelková, Slézáčková, Kotulánová, Šuster

Omluveni: Moravcová

 

Bonitace a výstava, 7-8.8.2021, Týnec nad Labem

1. Bonitace 7.8.:figuranta, rozhodčí a CHK zajišťuje K. Nováková. Dále bude zakoupen sprej na a nový akumulátor do kamery. Pro:Nováková, Dragonari, Jahelková, Slézáčková, Kotulánová, Šuster

2. Výstava 8.8.

a) vyhlášení klubového šampiona zařizuje pověřený člen Výboru;  poháry a ceny za soutěž o pracovního jedince zařídí Slezáčková.

b) byly projednány detaily organizace. Budou zakoupeny na kruhy nové tyčky v počtu 30ks a dále výsledková tabule a stojan. Pro:Nováková, Dragonari, Jahelková, Slézáčková, Kotulánová, Šuster

Bonitace a členská schůze regionu Čechy, 12.9.2021, Nová Živohošť.

Rozhodčí Monika Soukupová. V korespondenční schůzi bylo potvrzeno místo a datum konání. CHK a figuranta Zajišťuje Nováková.

Datum, místo a program schůze umístí na web Jahelková, zprávy zajistí Nováková (zprávu o chovu připraví Drábek, zprávu o hospodaření připraví Kotulánová, zprávou KRK připraví Musílek, zprávu KK připraví Malý, zprávu o činnosti KCHČSV a plánem činnosti KCHČSV připraví Jahelková, Nováková).

 

Oznámení o nejbližších akcích pořádaných pod záštitou Klubu:

20.6. Seznámení se svodem a bonitací na Karlštejně (organizátor Jahelková)

24.7. Stopařský závd "Memoriál Jana Gorela" (organizátor Zeisek)

Výcvikový tábor v kempu Orion Roudná se uskuteční v termínu od 19.7. do 31.7. 2021 (organizátor Zeisek)

Kapr Karla Hartla - prosinec 2021

Organizátor Zeisek, pomocníci Jahelková, Nováková

Výstava 2022

Na základě korespondenční schůze bylo vybráno datum  17.9.2022, které vyhovuje jak rozhodčím, tak zde mají volno kempy. Jako rozhodčí byli navržení J.Jedlička a M.Václavík. Navrhovaná místa výstavy jsou Kácov nebo Týnec nad Labem, třetí navrhované místo, kemp v Nové Živohošti, má obsazeno (potvrzeno v korespondenční schůzi).

Zapsala K.Nováková, H.Jahelková

 

 

 

$1    

Z galerie