Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., se kterými je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 63 hostů a žádný člen

Zápisy ze schůzí

Zápis ze schůze organizační komise pro Čechy, 13. 11.2019, Řitka

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 21. 11. 2019 20:36 Zveřejněno 21. listopad 2019
Napsal Helena Jahelková Zobrazeno: 580

Schůze organizační komise 13.11. 2019, Řitka

Přítomni: Dragonari L., Jahelková H., Nováková K., Slezáčková H., Zeisek V.

Václav Zeisek zahájil schůzi a seznámil členy s programem.

 

14.12. 2019 Kapr Karla Hartla

Členkou Irenou Šimkovou byl nabídnut k dispozici cvičák ve Cvikově u České Lípy. Vzhledem k celkové dostupnosti bylo zvoleno alternativní místo v Hořovicích. Nabídku cvičáku v Cvikově by však Organizační komise uvítala např. na bonitace, které nejsou spojeny s LVT či jinými akcemi. Prezentace 9:30, začátek 10:00. Zajišťuje V.Zeisek. Věcné ceny přiveze H.Jahelková (krabice od M.Andrlové), poháry H.Slezáčková. Startovné 50 Kč pro nečlen, 0 Kč pro členy KCHČSV. H.Jahelková byla pověřena tvorbou události a letáčku na web.

 

Rozhodčí z exteriéru pro bonitace 2020

3.5. Jarní bonitace a svod: Hanou Slezáčkovou byl navržen Leoš Jančík, který se již dříve vyjádřil, že by o posuzování bonitací čsv měl zájem. Dále navrhla oslovit Alexandru Grygarovou v případě, že by první rozhodčí nemohl. Pan L.Jančík potvrdil svou účast na jarní bonitaci telefonicky, bude dále osloven H.Slezáčkovou i mailem (zaslání bonitační karty).

Červenec. Letní bonitace a svod (při LVT): Monika Soukupová

28.9. Podzimní bonitace a svod: Monika Soukupová

Hlasování

pro: Dragonari L., Jahelková H., Nováková K., Slezáčková H., Zeisek V.

 

Členská volební schůze 3.5.2020

A. Program schůze

zahájení

zpráva o činnosti výboru a akcích pořádaných pobočkou

zpráva o výcviku a bonitacích

zpráva o hospodaření

zpráva o chovu – přednese pověřený člen CHK

zpráva KRK – přednese pověřený člen KRK

zpráva kárné komise

diskuze

B. Volby

Pravidla voleb

Volba sčítací komise

Návrhy a představení navrhovaných členů do výboru pobočky, delegátů na konferenci, KRK, návrhy na členy CHK pro konferenci

C. Ustavující schůze nového výboru pobočky

 

 

Místo pro konferenci 13.6. 2020

H.Jahelková navrhla Lhotu pod Libčany, okres Hradec Králové, taneční sál místní hospody. 7km od D11, dostupné vlakem z Hradce Králového. Začátek 9:00.

Hlasování

pro: Dragonari L., Jahelková H., Nováková K., Slezáčková H., Zeisek V.

 

zapsala Helena Jahelková

Z galerie