Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., se kterými je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 105 hostů a jeden člen

Zápisy ze schůzí

Zápis ze schůze organizační komise pro Čechy, 14.9.2019 a následné korespondenční schůze

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 5. 11. 2019 14:47 Zveřejněno 5. listopad 2019
Napsal Helena Jahelková Zobrazeno: 1298

Přítomni: Lenka Dragonari, Helena Jahelková, Kamila Nováková, Hana Slezáčková

Tajemník Helena Jahelková zahájila schůzi a seznámila členy s plánem akcí.

1.      PLÁN AKCÍ

2019

Prosinec 2019 – Kapr Karla Hartla. Bude napsána výzva členům, zda chce někdo uspořádat tuto tradiční akci na vlastním ZKO/place ve spolupráci s OK. V případě, že nebude zájem o pořádání, bude tato akce pořádána na ZKO Hořovice či ZKO Komárov. Datum bude upřesněno v listopadu.

2020

Únor – výcvikový den Hořovice. Hlavni pořadatel Václav Zeisek.

Duben - Seznámení se svodem a bonitací, ZKO Karlštejn. Hlavní pořadatel Helena Jahelková

30.4.-2.5. Sportovní víkend v Nadějkově. Plánovanými soutěžemi jsou dogtrek (long, mid, short; hlavní organizátor Hana Slezáčková), 2.5. ráno canicross (cca 4 km, hlavní organizátor Kamila Nováková), noc mezi 1. a 2.5. noční orientační běh (max 4 km, hlavní organizátor Helena Jahelková), 2.5. denní orientační běh po skončení canicrossu (max 3km přímou cestou, hlavní organizátor Helena Jahelková.

3.5. Jarní bonitace a svod. Rozhodčí z exteriéru Monika Soukupová. Ve 12:00 bude probíhat VOLEBNÍ SCHŮZE členů KCHČSV.

Červen 2020. Konference KCHČSV. Lhotka pod Libčany (u Hradce Králového). Místo zařizuje Helena Jahelková.

Červenec – Letní výcvikový tábor. Hlavní pořadatel Václav Zeisek. Na začátku LVT bude probíhat letní bonitace. Datum bude upřesněno.

26.9. Speciální výstava ČSV. Kemp Marína –Týnec. Místo potvrzeno Hanou Slezáčkovou. Rozhodčí P.Márová(CZ)  a A.Kochan (PL).

27.9. Klubová výstava bez titulu KV. Kemp Marína-Týnec. Místo potvrzeno Hanou Slezáčkovou. Rozhodčí A.Kochan (PL) a P.Márová(CZ).

28.9. Podzimní svod a bonitace. Rozhodčí z exteriéru bude upřesněn.

Prosinec - Kapr Karla Hartla.

2.      OSTATNÍ

a) Soupis razítek KCHČSV, pobočka pro Čechy, označené čísly -  1. Lenka Dragonari, 2. Václav Zeisek, 3. Helena Jahelková

b) OK se dohodla, že Helena Jahelková napíše v informačních emailech výzvu ohledně pořádání akce O kapra Karla Hartla 2019. Dále zde uvede i nutnost platby poplatků k platnému členství se vztahem k volební schůzi 2020 a bude informovat členy o změnách ve Stanovách s příslušnými odkazy (týká se především těch, kteří mají zájem o kandidaturu na delegáty na Konferenci a členy Organizační komise)

c) při korespondenční schůzi byla navržena možnost uspořádání druhé jarní bonitace dle zaplnění termínu řádné jarní bonitace

zapsala Helena Jahelková

Z galerie