Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Pro uchovnění je potřeba doložit vyhodnocení DKK a DLK, rentgeny se zhotovují dle rozhodnutí Konference 2018 pouze u akreditovaných veterinářů. Dále je třeba doložit vyšetření na DM, DW a DNA profil - viz odběr krve pro DNA...Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu (viz ceník poplatků). Pes i fena na KL musí být přeregistrováni jako chovní na ČKS Již vystavený KL je platný 6 měsíců, poté je třeba požádat o jeho prodloužení nebo o nový KL. Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

Kniha ČSV

Knihy jsou dostupné na všech klubových akcích a zároveň u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a u Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., se kterými je možné domluvit se na způsobu platby a zaslání knihy.

Kdo je přítomen

Právě přítomno: 110 hostů a žádný člen

Zápisy ze schůzí

Zápis z korespondenční schůze 1.5.2019

Kategorie: Zápisy ze schůzí Aktualizováno 1. 5. 2019 22:23 Zveřejněno 1. květen 2019
Napsal Helena Jahelková Zobrazeno: 1154
Na sportovním víkendu bylo K.Novákovou oznámeno přání M.Andrlové, která v současnosti nemůže díky zdravotním problémům vykonávat funkci pokladníka, o předání funkce pokladníka jiné osobě. Navrhovanou osobou je Jana Kotulánová, celostátní pokladník, která s tímto souhlasí
 
Hlasování:
Magda Andrlová je stále právoplatným členem  OKpČ, vzdává se však funkce. Funkcí pokladníka bychom rádi pověřili Janu Kotulánovou, která ji v době její zdravotní indispozice zastupovala, a která s navržením souhlasí.
Pro: Zeisek, Jahelková, Nováková, Dragonari, Slezáčková
Proti:
Zdržel se: Andrlová
 
zapsala Helena Jahelková

Z galerie