Vytisknout

Štěňata "I" Anwar

Zobrazit všechny inzeráty od Jíří Drábek
Chovatelská stanice Anwar přijímá na základě potvrzené březosti zájemce o štěňata s PP z externího vrhu “I” Anwar po matce Danann Erin Anwar a otci Kai Dakmat. Narodí se na přelomu května a června 2023, k odběru budou koncem července.
Štěňata půjdou do nových domovů s řádnou kupní smlouvou, kompletním očkováním, odčervením, vystaveným mezinárodním petpassem a bohatou výbavou do začátku pro základ na prvních několik dnů.

Oba rodiče s výbornými výsledky rtg loktů a kyčlí, testovaní na dědičné choroby a se skvělými výsledky bonitace.
Po matce Erin očekáváme vyrovnanou a akční povahu, zájem o hračky i žravost a tedy vhodnost na výcvik poslušností i (kořistnických) obran. Uplatnění nachází ale i jako parťák na dlouhé treky nebo běh u kola (bikejöring), což dokazuje mimo jiné i splněná zkouška ZVP1. Její oblíbenou zábavou krom gaučingu je učení se různých kousků a zajímavých triků s prvky dogdancingu i agility. Jelikož majitelka se věnuje fotografování, je i velmi trpělivou a spolupracující “modelkou”.
Také věříme, že se jí podaří předat krásně nasazené krátké ucho, líbivá hlava a světlá vlkošedá barva s nádechy žluté.

Otec Kai je příkladným rodinným psem s dobráckou povahou, velkou žravostí a je velmi akční se silným loveckým pudem.
Má krásný “vlčí” výraz a bohatou srst. Zaujme i výraznou maskou, světlým okem a dobrým formátem těla. V tomto spojení exteriérem vyniká a očekáváme, že své přednosti předá i štěňatům.

Štěňata budou vyrůstat v rodinném prostředí v domě se zahradou. Budou zvyklá na život na zahradě, ale i v ruchu domácnosti. Po celou dobu, co jsou štěňata u nás, dbáme na důslednou socializaci a i na to, aby si od nás odnesla samé pozitivní zkušenosti. Krmena budou kvalitními granulemi a v případě zájmu není problém převést na barf.
Očekáváme, že budou vhodná na výcvik, sport a uplatní se i výstavně. Především nám však záleží na tom, aby byli skvělými parťáky, se kterými bude jejich nový majitel trávit spoustu společného a plnohodnotného času. Chovatelský servis po celý život psa samozřejmostí, poradíme i s výcvikem, výstavami a rádi vás provedeme i celým procesem uchovnění.
Štěňata "I" AnwarŠtěňata "I" AnwarŠtěňata "I" AnwarŠtěňata "I" Anwar

Matka

Danann Erin Anwar
Narozena: 23.5. 2016
Bonitace: A63 Of Qr Xv54 Xf109,5
DKK: A(0/0)
DLK: 0-0
Další zdravotní vyšetření: DM N/N
DW N/N
Zkoušky: ZVP1
Výstavní ocenění: 2x CAC, 2x res. CAC
Galerie:

Otec

Kai Dakmat
Narozen: 1.3. 2019
Bonitace: A68 Of Qr Xv54,4 Xf107,4
DKK: A(0/0)
DLK: 0-0
Další zdravotní vyšetření: DM N/P
DW N/N

Termín odběru: 7.8. 2021
Pohlaví: pes i fena

Kontakt

Tereza Pánková
Zábědov
605443174
Email: csv.anwar@seznam.cz
605443174
Web: ceskoslovenskyvlcak.websnadno.cz/

Z galerie