Výsledky výstav

Klubová výstava - Nadějkov, 16.4.2017

Kategorie: Výstavy Aktualizováno 4. 6. 2017 17:58 Zveřejněno 17. duben 2017
Napsal Lenka Dragonari Zobrazeno: 799

Klubová výstava československých vlčáků
16. dubna 2017, Nadějkov

Rozhodčí Tibor Havelka

 

Obsazení tříd:

přihlášeno

 

předvedeno

třída

psi

feny

 

psi

feny

třída štěňat

8

12

 

7

11

třída dorostu

0

1

 

0

1

třída mladých

6

5

 

5

4

mezitřída

4

5

 

3

4

třída otevřená

7

7

 

6

6

třída pracovní

1

3

 

1

3

třída vítězů

3

3

 

3

2

třída čestná

1

1

 

1

1

třída veteránů

2

4

 

2

4

 

 

Psi
 

 

 

Třída štěňat
 

1

 

 

Caesar Millan Vlčí stín 
30.11.2016   CMKU/CSV/4824/16
o.: Baltazar de Molay  m.: Erinn Grey Střípek snů
chov.: Květuše Havelková  maj.: Sabina Rojková
NENASTOUPIL

2

 

 

Ceylon Dante Vlčí stín  
30.11.2016   CMKU/CSV/4827/16
o.: Baltazar de Molay  m.: Erinn Grey Střípek snů
chov.: Květuše Havelková  maj.: Marie Pilarčíková 
VN

3

 

 

Go Camo z Molu Es 
3.11.2016   CMKU/CSV/4766/16
o.: Eyco Spirit of the Wolf  m.: Yukon z Molu Es
chov.: Ing. Monika Soukupová  maj.: Michal Malý
VN3

4

 

 

Ianus Arqeva
31.10.2016   CMKU/CSV/4704/16
o.: Floyd Srdcerváč  m.: Dwina Dorothée Arqeva
chov.: Jiřina Nekvasilová  maj.: Martin Sirotek 
VN

5

 

 

Joy Wolf Arqeva  
1.11.2016   CMKU/CSV/4711/16
o.: Altyr z Podřispké samoty  m.: Butterfly Arqeva
chov.: Jiřina Nekvasilová  maj.: Bc. Lukáš Janoušek
VN1

6

 

 

Targo Grey Střípek snů  
9.11.2016   CMKU/CSV/4788/16
o.: A'Natan  m.: Hope Grey Střípek snů
chov.: Jaroslava Smištíková  maj.: Bc. Michal Lesniak 
VN4

7

Trapper Grey Střípek snů  
9.11.2016   cmku/csv/4791/16
o.: A'Natan  m.: Hope Grey Střípek snů

chov.: Jaroslava Smištíková maj.: Karel Štochl

VN2

8

 

 

Zákon ll od Úhoště  
4.11.2016   CMKU/CSV/4741/16
o.: Cair Potomok vlkov  m.: Unique od Úhoště
chov.: Hana Kaufmanová  maj.: Kristýna Tučková

VN

 

 

Třída mladých
 

9

 

 

Aegir Strážce Walhaly  
8.7.2016   CMKU/CSV/4636/16
o.: Dorren Šedý poklad  m.: Galadriel Sotis
chov.: Miroslav Petr Šesták  maj.: Denisa Šťastná
VD4

10

 

 

Boonty Brey  Serigala  
10.2.2016   CMKU/CSV/4511/16
o.: Yukon z Litavské kotliny  m.: Crystali z Březovské samoty
chov. + maj.: Petr Treppesch
V2

11

 

 

Boreas Svítynus z Rasoviska  
4.5.2016   CMKU/CSV/4582/16
o.: Bastien Vlčí tlapka  m.: Firefly Srdcerváč
chov.: Jan Hanák  maj.: Otto Pospíšil
VD

12

 

 

Grimm Vlčí tlapka
27.4.2016   CMKU/CSV/4576/16
o.: Mino Radov Dvor  m.: Aileen Vlčí tlapka
chov.: Monika Tichá  maj.: Anna Stiborová
NENASTOUPIL

13

 

 

Chiro Dakmat  
21.1.2016   CMKU/CSV/4470/16
o.: Czambor z Vlčího dubu  m.: Jenny von der Wolfsschleife
chov.: Dana Matušincová  maj.: Hedvika a Lucie Dvořáková
V3

14

 

 

Sullivan Grey Střípek snů  
24.3.2016   CMKU/CSV/4556/16
o.: Floyd Srdcerváč  m.: Annabela z Vlčí boudy
chov.: Jaroslava Smištíková  maj.: Miroslav Hrebíček
V1, CAJC, BOJ

 

 

 

 

 

 

 

Mezitřída
 

15

 

 

Eragon Fargo Vlčí tlapka  
4.7.2015   CMKU/CSV/4230/15
o.: Urobach z Peronówki  m.: Gira Dakmat
chov.: Monika Tichá  maj.: Stanislav Beno
VD2

16

 

 

Erron z Molu Es  
12.10.2015   CMKU/CSV/4305/15
o.: Avatar z Chtelnických lesov  m.: Yukon z Molu Es
chov.: Ing. Soukupová Monika   maj.: Martina Rázková 
V1, CAC

17

 

 

Ori Grey Střípek snů
19.6.2015   CMKU/CSV/4255/15
o.: Yipon z Peronówki  m.: Cordy Grey Střípek snů
chov.: Jaroslava Smištíková   maj.: Pavel Kůrka
VD3

18

 

 

Orson Grey Střípek snů
19.6.2015   CMKU/CSV/4256/15
o.: Yipon z Peronówki  m.: Cordy Grey Střípek snů
chov.: Jaroslava Smištíková  maj.: Michal Tuhela
NENASTOUPIL

 

Třída otevřená
 

19

 

 

Candy z Molu Es  
14.11.2013   CMKU/CSV/3713/13
o.: Firestorm Lupi di Montemorello  m.: Yukon z Molu Es
chov.: Ing. Monika Soukupová  maj.: Ing. Daniel Rutar
V3

20

 

 

Czambor z Postupického podlesí  
22.11.2013   CMKU/CSV/3725/13
o.: Belmondo z Revíru vlků  m.: Xitta z Molu Es
chov.: Miloš Pelikán  maj.: Radmila Blažková 
VD

21

 

 

Dee-Dee  Šedý poklad  
25.9.2013   CMKU/CSV/3639/13
o.: Bart z Věrné smečky  m.: Daily Wolf Rhoderick Sodar

chov.: Radek Kunc maj.: Pavel Šroubek

 

VD4

22

 

 

Dorren Šedý poklad
25.9.2013   CMKU/CSV/3640/13
o.: Bart z Věrné smečky  m.: Daily Wolf Rhoderic Sodar
chov.: Radek Kunc  maj.: Miroslav Petr Šesták
V2, r.CAC

23

 

 

Frodo Lucky of Lukava
21.1.2015   CMKU/CSV/4178/15
o.: Boromir Foresta Incantata  m.: Chanel Passo del Lupo
chov.: Kamila Vidláková  maj.: Jan Grimbosch
VYLOUČEN Z 
POSUZOVÁNÍ

24

 

 

Kraken Kuklík  
5.3.2014   CMKU/CSV/3837/14
o.: Curt z Vlčího dubu  m.: Amy Kuklík
chov.: Jaroslava Mrkosová  maj.: Ing. Jaroslav Hospodka 
V1, CAC

25

 

 

Lord Ares Kuklík  
19.9.2014   CMKU/CSV/3963/14
o.: Cuki Amant Gris  m.: Wolfish Witch z Molu Es
chov.: Jaroslava Mrkosová  maj.: Šárka Havlíčková 
NENASTOUPIL

 

 

Třída pracovní
 

26

 

 

Cair Potomok vlkov
19.12.2010   CMKU/CSV/3009/11/12
o.: Ares Karpatska svorka  m.: Frei Malý Bysterec

chov.: Alexandra Záhradníková maj.: Julie Ledvinková

 

V1

 

 

Třída vítězů
 

27

 

 

Blotáhunka Šungmánitu-ha Khoyáke  
13.12.2013   CMKU/CSV/3765/13/15
o.: Akeenah Runar Waawanyanka  m.: Dračice Darlin z Věrné smečky
chov. + maj.: Lenka Dragonari
V3

28

 

 

Budulínek z Molu Es
4.11.2012   CMKU/CSV/3410/12
o.: Car od Voldušské nivy  m.: Yukon z Molu Es
chov.: Monika Soukupová  maj.: Kamila Nováková
V1, CAC, BOB
KLUBOVÝ VÍTĚZ

29

 

 

Cuki Amant Gris
4.12.2011  CMKU/CSV/3148/11/14
o.: Akkon de Molay   m.: Grey spod Ďumbiera
chov.: Martina Fišerová   maj.: Marta Nobarová 
V2, r.CAC

 

 

Třída čestná
 

30

 

 

 

Goran  z Deštné hory 
13.12.2011   CMKU/CSV/3184/11
o.: Aschar Arqeva  m.: Dakota z Deštné hory
chov.: Stanislav Süsser  maj.: Jan Gorel 
V1

 

 

Třída veteránů
 

31

 

 

Bart z Věrné smečky

12.1.2005 CMKU/CSV/1797/05

o.: Jerry Lee z Molu Es m.: Dia Dakmat

chov.: Hana Křížová maj.: Pavel Šroubek

V2

32

 

 

 

Bounty z Blatnických vinic
12.10.2008   CMKU/CSV/2352/08/11
o.: Unkas z Molu Es  m.: Aika z Vlčího dubu
chov.: MVDr. Milan Hanačík   maj.: Petr Treppesch
V1

 

 

 

 

Feny
 

 

 

Třída štěňat
 

33

 

 

Birsa  Gribedyr  
22.11.2016   CMKU/CSV/4821/16
o.: Hypno Lupifelix  m.: Jórunn II od Úhoště
chov. + maj.: František Herbrich 
VN

34

 

 

Dancing Queen Wolfdog Bohemia  
5.12.2016   CMKU/CSV/4811/16
o.: Element of Life Šedý poklad  m.: Candina Norský vlk
chov. + maj.: Markéta Vojtová
NENASTOUPILA

35

 

 

Deniska Wolfdog Bohemia 
5.12.2016   CMKU/CSV/4812/16
o.: Element of Life Šedý poklad  m.: Candina Norský Vlk
chov.: Markéta Vojtová  maj.: Pavel  Šánek
VN4

36

 

 

Eris Anwar  
31.10.2016   CMKU/CSV/4752/16
o.: Ares z Heršpic  m.: Brenna Anwar
chov. + maj.: Jiří Drábek
VN

37

 

 

Genny  z Molu Es  
3.11.2016   CMKU/CSV/4769/16
o.: Eyco Spirit ot the Wolf  m.: Yukon z Molu Es
chov.: Ing. Monika Soukupová   maj.: Jiří Malimánek
VN3

38

 

 

Harriett z Molu Es  
11.11.2016   CMKU/CSV/4773/16
o.: Avatar z Chtelnických lesov  m.: Atinka Sun z Molu Es
chov.: Ing. Monika Soukupová  maj.: Ing. Pavlína Vajdová
VN

39

 

 

Hellen Herriet z Molu Es
11.11.2016   CMKU/CSV/4774/16
o.: Avatar z Chtelnických lesov  m.: Atinka Sun z Molu Es
chov.: Ing. Monika Soukupová  maj.: Ilona Vebrová
VN

40

 

 

History Šedý poklad
5.11.2016   CMKU/CSV/4785/16
o.: Biaggi Lucky of Lukava  m.: Cindy Grey Šedý poklad
chov.: Radek Kunc  maj.: Michal Tuhela
VN

41

 

 

Ikona Arqeva  
31.10.2016   CMKU/CSV/4706/16
o.: Floyd Srdcerváč  m.: Dwina Dorothée Arqeva
chov.: Jiřina Nekvasilová  maj.: Nikola Králová
N

42

 

 

Kalaratri Srdcerváč
9.12.2016   CMKU/CSV/4833/16 
o.: Secchi Lupusek  m.: Gája Srdcerváč
chov.: Daniela Čílová  maj.: Jana Frundl
VN

43

 

 

Tamarinda Grey Střípek snů  
9.11.2016   CMKU/CSV/4792/16
o.: A´Natan  m.: Hope Grey Střípek snů
chov.: Jaroslava Smištíková  maj.: František Čermák
VN1, NEJLEPŠÍ 
ŠTĚNĚ

44

 

 

Theodora Grey Střípek snů  
9.11.2016   CMKU/CSV/4794/16
o.: A'Natan  m.: Hope Grey Střípek snů
chov.: Jaroslava Smištíková  maj.: Jana Hejzlarová
VN2

 

 

Třída dorostu
 

47

 

 

Onchu Kuklík
9.10.2016   CMKU/CSV/4688/16
o.: Etzel Di Montemorello Kuklík  m.: Jaruška Kuklík Lupi di Monte Morello
chov. + maj.: Jaroslava Mrkosová


N

 

 

Třída mladých
 

45

 

 

Artemis Strážce Walhaly
8.7.2016   CMKU/CSV/4643/16
o.: Dorren Šedý poklad  m.: Galadriel Sotis
chov.: Miroslav Petr Šesták  maj.: Jan Jirásek
VD4

48

 

 

Bloou Serigala
10.2.2016   CMKU/CSV/4515/16
o.: Yukon z Litavské kotliny  m.: Crystali z Březovské samoty
chov.: Petr Treppesch  maj.: Vladimíra a Lubomír Žákovi
V3

49

 

 

Grisca Lucky of Lukava 
23.12.2015   CMKU/CSV/4468/15
o.: Jassper Malý Bysterec   m.: Chanel Passo del Lupo
chov.: Kamila Vidláková  maj.: Přemysl Šuster
V1, CAJC

50

 

 

Jaden Srdcerváč 
25.6.2016   CMKU/CSV/4635/16
o.: Budulínek z Molu Es  m.: Dantea Srdcerváč
chov.: Daniela Čílová  maj.: Šárka Havlíčková 
NENASTOUPILA

51

 

 

Karenna z Věrné smečky  
12.12.2015   CMKU/CSV/4419/15
o.: Altyr z Podřipské samoty  m.: Lara Zlatá Palz
chov.: Hana Křížová  maj.: Lenka Dragonari
V2

 

 

Mezitřída
 

52

 

 

Babu Wolfdog Bohemia   
14.11.2015   CMKU/CSV/4366/15
o.: Amore Mio Srdcerváč  m.: Candina Norský vlk
chov.: Markéta Vojtová  maj.: Jana Kučerová
NENASTOUPILA

53

 

 

El Carcoolka z Molu Es  
12.10.2015   CMKU/CSV/4308/15
o.: Avatar z Chtelnických lesov  m.: Yukon z Molu Es
chov.: Ing. Monika Soukupová  maj.: Ing. Jana Zetková
V2, r.CAC

54

 

 

Elke hi-Blaidd s Divokou krví  
14.9.2015   CMKU/CSV/4275/15
o.: Attila Sirius s Divokou krví  m.: Banshee Queen s Divokou krví
chov.: Tereza Dohnalová  maj.: Kristýna Tučková
V4

55

 

 

Fu Finka z Molu Es
18.10.2015   CMKU/CSV/4333/15
o.: Avatar z Chtelnických lesov  m.: Atinka Sun z Molu Es
chov. + maj.: Ing. Monika Soukupová
V1, CAC

56

 

 

Gina  Lucky of Lukava  
23.12.2015   CMKU/CSV/4464/15
o.: Jassper Malý Bysterec   m.: Chanel Passo del Lupo
chov.: Kamila Vidláková  maj.: Marcela Puffová
V3

 

 

Třída otevřená
 

46

 

 

Brita Vlčí stín  
17.10.2015   CMKU/CSV/4324/15
o.: Baron z Bělského háječku  m.: Erinn Grey Střípek snů
chov.: Květuše Havelková  maj.: Radka Vávrová 
VD

57

 

 

Akki Podřipský vlk  
27.3.2014   CMKU/CSV/3871/14
o.: Burag Gris Brisa  m.: Aconcagua Norský vlk
chov.:  Martin Kostka  maj.: Martin Jelínek
V1, CAC

58

 

 

Arka z Postupického podlesí  
27.1.2012   CMKU/CSV/3249/12/15
o.: Bart z Věrné smečky  m.: Xitta z Molu Es
chov. + maj.: Ing. Miloš Pelikán
NENASTOUPILA

59

 

 

Bambina Lucky of Lukava

5.12.2012 CMKU/CSV/3502/13

o.: Nouau Arimminum m.: Xanthina z Molu Es

chov.: Kamila Vidláková maj.: Pavel Šroubek

VD4

60

 

 

Cindy Grey Šedý poklad  
1.11.2012   CMKU/CSV/3406/12
o.: Amore Mio Srdcerváč  m.: Daily Wolf Rhoderick Sodar
chov. + maj.: Radek Kunc
V2, r.CAC

61

 

 

Honey Grey Střípek snů  
4.11.2012   CMKU/CSV/3398/12
o.: Baladin Arqeva  m.: Cordy Grey Střípek snů
chov.: Jaroslava Smištíková  maj.: Markéta Humr
VD

62

 

 

Lady Wolf Kuklík
19.9.2014   CMKU/CSV/3965/14
o.: Cuki Amant Gris  m.: Wolfish Witch z Molu Es
chov.: Jaroslava Mrkosová  maj.: Ondřej Matějka
V3

 

 

Třída pracovní
 

63

 

 

Branna Anwar
8.6.2013   CMKU/CSV/3589/13
o.: Aron z Aljašky m.: Bella Tara z Blatnických vinic
chov.: Jiří Drábek  maj. Milan Pavlíček
VD3

64

 

 

C.I.A z Molu Es
14.11.2013   CMKU/CSV/3720/13
o.: Firestorm Lupi de Montemorello  m.: Yukon z Molu Es
chov.: Ing. Monika Soukupová  maj.: Jan Gorel
V1, CAC, BOS
KLUBOVÝ VÍTĚZ

65

 

 

Zdenička z Litavské kotliny
26.2.2014   CMKU/CSV/3850/14
o.: Bounty z Blatnických vinic  m.: Tara z Litavské kotliny
chov. + maj.: Václav Zeisek
V2, r.CAC

 

 

Třída vítězů
 

66

 

 

Enigma Šedý poklad
6.9.2014   CMKU/CSV/3954/14
o.: Chewbe del Baldo  m.: Daily Wolf Rohoderick Sodar
chov. + maj.: Radek Kunc
V1, CAC

67

 

 

Hope Grey Střípek snů
4.11.2012   CMKU/CSV/3399/12
o.: Baladin Arqeva  m.: Cordy Grey Střípek snů
chov.: Jaroslava Smištíková  maj.: Helena Jahelková
V2, r.CAC

68

 

 

Xitta z Molu Es
27.4.2008   CMKU/CSV/2298/08/12
o.: Aron z Aljašky  m.: Upstream Arimminum
chov.: Ing. Monika Soukupová  maj.: Ing. Miloš Pelikán




NENASTOUPILA

 

 

Třída čestná 
 

69

 

 

 

Aglaya  z Molu Es
2.12.2011   CMKU/CSV/3155/11
o.: Erik z Věrné smečky  m.: Yukon z Molu Es
chov.: Ing. Monika Soukupová  maj.: Ing. Petra Dušánková
V1

 

 

Třída veteránů
 

70

 

 

Amy Kuklík  
16.11.2008   CMKU/CSV/2389/08/12
o.: Hero od Úhoště  m.: Uny Tossa z Molu Es
chov.: Jaroslava Mrkosová  maj.: Jaroslava Mrkosová + Janka Nerádová
V2

71

 

 

Bella Tara z Blatnických vinic
12.10.2008   CMKU/CSV/2356/08
o.: Unkas z Molu Es  m.: Aika z Vlčího dubu
chov.: Milan Hanačík  maj.: Jiří Drábek
V3

72

 

 

Tara z Litavské kotliny
22.5.2010   CMKU/CSV/2309/08/10
o.: Atewa Bílý měsíc  m.: Peggy z Litavské kotliny
chov. + maj.: Václav Zeisek
V1, BOV

73

 

 

Upstream Arimminum
25.4.2003   CMKU/CSV/1713-04/03/05
o.: Aron Malý Bysterec  m.: Ambra Vlčí naděje
chov.: Šárka Matrasová  maj.: Ing. Monika Soukupová
V4

 

Soutěže

Nejkrásnější pár

 

1.

Blotáhunka Šungmánitu-ha Khoyáke & Karenna z Věrné smečky

2.

Goran z Deštné hory & C.I.A z Molu Es

 

Nejlepší chovatelská skupina

 

1.

z Molu Es

2.

Šedý poklad

3.

Střípek snů

Z galerie