Výsledky výstav

Speciální výstava - Lázně Bělohrad, 4.8.2001

Kategorie: Výstavy Aktualizováno 22. 7. 2013 14:25 Zveřejněno 5. leden 2013
Napsal Hana Čertíková Zobrazeno: 1694

Na speciální výstavě bylo předvedeno 42 ČSV.
Rozhodčí: Anna Šimáčková

 

 

PSI


Třída dorostu (6-9 měsíců)
.     Albert z Vlčí chaloupky    velmi nadějný
.     L'Rocco z Molu Es    velmi nadějný   

Třída mladých (9-18 měsíců)
1.     Jerry Lee z Molu Es    výborný    CAJC
.     Kelt z Molu Es    výborný   
.     Hero od Úhoště    výborný   
.     Sarek Passo del Lupo    výborný   
.     Kendy z Litavské kotliny    velmi dobrý   

Mezitřída
1.     Arimminum Georgus Wolf    výborný    CAC
2.     Bruno Chlumecké podzámčí    výborný  
3.     Devils Lover Eden severu    velmi dobrý   

Třída otevřená
1.     Agar Morušový háj    výborný    Nejlepší pes, CAC
2.     Iron Wolf z Molu Es    výborný    res. CAC
3.     Aron ze Součkova dvora    výborný 
4.     Akap Bariho dvůr    výborný
.     Caro Dakmat CS    výborný
.     Hoky z Molu Es    velmi dobrý   
.     Car Kazanova stopa    velmi dobrý   

Třída vítězů
1.    Adon Irpruš    výborný    CAC
.     Bolton Eden severu    velmi dobrý  


FENY


Třída dorostu (6-9 měsíců)
. Dixie Dakmat    velmi nadějná    Nejlepší dorost
.     Agáta z Vlčí chaloupky    velmi nadějná
.     Arimminum Irish Wolf    velmi nadějná   
.     Dolly Dakmat    nadějná   

Třída mladých (9-18 měsíců)
1.     Jaw z Molu Es    výborná    CAJC, Nejlepší mladý
2.     Ešír Eden severu    výborná   
3.     Jolly z Molu Es    výborná   
.     Kitty z Litavské kotliny    velmi dobrá   

Mezitřída
1.     Isa Bella z Molu Es    výborná    CAC
2.     Goody od Úhoště    výborná    Res. CAC

Třída otevřená
1.     Bonie Mrazivé ticho    výborná    CAC
2.     Go-Go z Molu Es    výborná    res. CAC
3.     Jessika z Litavské kotliny    výborná   
4.     Julie z Litavské kotliny    výborná   
.     Nancy Šedá eminence    výborná   
.     Heriet z Holické pláně    velmi dobrá   

Pracovní třída
1.     Ambra Vlčí naděje    výborná    CAC
2.     Ira z Litavské kotliny   výborná   

Třída vítězů
1.     Ariska della Terra Selvaggia    výborná    BOB (Vítěz plemene), Nejlepší fena, CAC
2.     Cira Volání rodu    výborná   
3.     Chlouba de Wolf z Molu CS    výborná   
4.     Fatima z Molu    výborná   
.     Ajga Reolup    výborná

 

Soutěže:

Nejkrásnější pár:

Sarek Passo del Lupo a Ariska della Terra Selvaggia
Majitel: Fabio Caselli, Serramazzoni (I)

Nejlepší chovatelská skupina:

"Z Molu Es" - Ing. Monika Soukupová, Praha

Z galerie