Výsledky výstav

Klubová výstava – Jevišovice, 8.5.2010

Kategorie: Výstavy Aktualizováno 7. 4. 2014 11:27 Zveřejněno 24. květen 2010
Napsal Karel Skoupý Zobrazeno: 6935

Rozhodčí: Oskár Dóra (SK)
Přihlášeno 54 ČSV (z toho 25 psů a 29 fen)
Předvedeno 51 ČSV (z toho 24 psů a 27 fen)

Fotogalerie

 


PSI – TŘÍDA ŠTĚŇAT:


01
Cassanova Srdcerváč – VN1
nar. 17.12.2009, CMKU/CSV/2627/09
o: Hitt spod Ďumbiera, m: Anne Lee Srdcerváč
chov.: Ing. Daniela Čílová, maj.: Jana Rychtárechová


PSI – TŘÍDA DOROSTU:

02      Ashanti Vlčí tlapka – N2
nar. 05.11.2009, CMKU/CSV/2578/09
o: Enor Malý Bysterec, m: Gira Dakmat
chov.: Monika Tichá, maj.: Denisa Meixnerová

03      Aschere Sirius Black Tajemný přelud – N1
nar. 14.10.2009, CMKU/CSV/2559/09
o: Ben z Chrlických plání, m: Clowie Stín vlka
chov.: Dalibor Teimer, maj.: Marie Bulíková

04      Bak z Údolí komárů – N3
nar. 09.10.2009, CMKU/CSV/2563/09
o: Argo Přízrak Karpat, m: Anteia Sotis
chov.: Kamil Horák, maj.: Hana Holubová


PSI – TŘÍDA MLADÝCH:

05      Balu Srdcerváč – V3
nar. 24.06.2009, CMKU/CSV/2505/09
o: Ceterach Stín vlka, m: Ave Tajga Arimminum
chov.: Ing. Daniela Čílová, maj.: Josef Michal

06      Benjamin Ben Srdcerváč – VD
nar. 24.06.2009, CMKU/CSV/2506/09
o: Ceterach Stín vlka, m: Ave Tajga Arimminum
chov.: Ing. Daniela Čílová, maj.: Roman Veselý

07      Brad ze Studeného – V2
nar. 31.12.2008, CMKU/CSV/2439/08
o: Afis Testamonium diaboli, m: Aimé Bílý měsíc
chov.: Jiří Malimánek, maj.: Vratislav Hajtman

08      Brophy Kuklík – VD
nar. 21.07.2009, CMKU/CSV/2524/09
o: Aron z Aljašky, m: Uny Tossa z Molu Es
chov.: Jaroslava Mrkosová, maj.: Eva Hadar

09      Xtraa od Úhoště – V1, CAJC, nejlepší mladý jedinec
nar. 30.07.2009, CMKU/CSV/2540/09
o: Jawzahr z Peronówki, m: Queen od Úhoště
chov.: Hana Kaufmanová, maj.: Kerstin Eisel


PSI – MEZITŘÍDA

10      Bayakewar Waawanyanka – VD3
nar. 21.10.2008, CMKU/CSV/2339/08
o: Atewa Bílý měsíc, m: Aset Voodoo Wolf z Peronówki
chov.: Michaela van Erne, maj.: Eva Plháková

11      Echo z Údolí ticha – VD2
nar. 06.10.2008, CMKU/CSV/2324/08
o: Argo Tajomný tulák, m: Daria z Údolí ticha
chov.: Ing. Karel Skoupý, maj.: Lukáš Pauk

12      Emir Crying Wolf – V1, CAC. ČKŠ
nar. 06.11.2008, Met Csehf 225/09
o: Hitt spod Ďumbiera, m: Arys z Oravy
chov. + maj.: Edit Molnár


PSI – TŘÍDA OTEVŘENÁ:

13      Akiak Garm z Holštejna – VD
nar. 21.02.2007, CMKU/CSV/2081/07
o: Kelt z Molu Es, m: Carey Šedý chlup
chov.: Hana Procházková, maj.: Lenka Kachyňová

14      Aron z Aljašky – V2, res.CAC
nar. 15.06.2005, CMKU/CSV/1847/05/07
o: Hero od Úhoště, m: Arra od Rajské chvojky
chov.: Milan Vinkler, maj.: Ing. Marie Vokáčová

15      Bart z Blatnických vinic – V3
nar. 12.10.2008, CMKU/CSV/2350/08
o: Unkas z Molu Es, m: Aika z Vlčího dubu
chov.: MVDr. Milan Hanačík, maj.: Karel Štochl

16      Bazir z Vlčího dubu – VD
nar. 10.12.2006, CMKU/CSV/2028/06
o: Fanda Fox Eden severu, m: Fea z Ponického dvora
chov.: Roman Novotný, maj.: Petr Vítek

17      Brave Wolf z Holštejna – V4
nar. 29.09.2007, CMKU/CSV/2127/07
o: Argo Přízrak Karpat, m: Carey Šedý chlup
chov.: Hana Procházková, maj.: Tomáš Cháb

18      Brest z Deštné hory – VD
nar. 15.09.2006, CMKU/CSV/1991/06
o: Good Boy z Molu Es, m: Beky Šedý samotář
chov.: Stanislav Süsser, maj.: Roman Andrusiv

19      Brian Sotis – nedostavil se
nar. 03.06.2006, CMKU/CSV/1974/06
o: Belfast Zelený paprsek, m: Felon Eden severu
chov.: Helena Hubáčková, maj.: Ladislav Robb

20      Ceyen Polární vlk – VD
nar. 08.11.2008, CMKU/CSV/2421/08
o: Akeenah Runar Waawanyanka, m: Gita Křivoklátský atos
chov.: Ivana Střítežská, maj.: Július Kiss

21      Erik z Věrné smečky – V1, CAC, ČKŠ
nar. 24.12.2007, CMKU/CSV/2255/07
o: Bref od Tištínského potoka, m: Assay z Věrné smečky
chov.: Hana Křížová, maj.: Helena Urbánková

22      Geri z Vlčí chaloupky - VD
nar. 16.10.2004, CMKU/CSV/1738/04
o: Hero z Rofa, m: Ajga Reolup
chov.: Ing. Marcela Pluhařová, maj.: Ivana Kutnarová


PSI – TŘÍDA VÍTĚZŮ:

23      Ch.SK Amore Mio Srdcerváč – V1, CAC, ČKŠ, BOB, Klubový vítěz
nar. 24.10.2007, CMKU/CSV/2154/07
o: Carr Malý Bysterec, m: Ave Tajga Arimminum
chov. + maj.: Ing. Daniela Čílová

24      Ch.D Jawzahr z Peronówki – V2, res.CAC
nar. 03.03.2007, PKR I - 59143
o: Baron spod Ďumbiera, m: Jolly z Molu Es
chov.: Margo Peron, maj.: Kerstin Eisel


PSI – TŘÍDA VETERÁNŮ:

25      Jerry Lee z Molu Es (veteran Ch.CZ) – V1, nejlepší veterán
nar. 15.05.2000, CMKU/CSV/1150/00/02
o: Ali Reolup, m: Amálka od Buližníku
chov.: Ing. Monika Soukupová, maj.: Monika Karasová


FENY – TŘÍDA ŠTĚŇAT:

26      An Bizzaré Amant Gris – VN1, nejlepší štěně
nar. 05.12.2009, CMKU/CSV/2588/09
o: Amor Sokolí oko, m: Grey spod Ďumbiera
chov.: Martina Fišerová, maj.: Petra Burianová

27      Call Me Sexy Srdcerváč – nedostavila se
nar. 17.12.2009, CMKU/CSV/2628/09
o: Hitt spod Ďumbiera, m: Anne Lee Srdcerváč
chov.: Ing. Daniela Čílová, maj.: Katarzyna Gawecka

28      Cinderella Imala Srdcerváč – VN2
nar. 17.12.2009, CMKU/CSV/2630/09
o: Hitt spod Ďumbiera, m: Anne Lee Srdcerváč
chov.: Ing. Daniela Čílová, maj.: Barbora Sedláčková


FENY – TŘÍDA DOROSTU:

29      Agira Vlčí tlapka – N3
nar. 05.11.2009, CMKU/CSV/2580/09
o: Enor Malý Bysterec, m: Gira Dakmat
chov.: Monika Tichá, maj.: Jan Ruth

30      Aileen Vlčí tlapka – N2
nar. 05.11.2009, CMKU/CSV/2583/09
o: Enor Malý Bysterec, m: Gira Dakmat
chov. + maj.: Monika Tichá

31      Ciara z Holštejna – VN1, nejlepší dorost
nar. 30.08.2009, CMKU/CSV/2551/09
o: Doran z Ponického dvora, m: Carey Šedý chlup
chov.: Hana Procházková, maj.: Libor Svoboda


FENY – TŘÍDA MLADÝCH:

32      Blair Kuklík – VD3
nar. 21.07.2009, CMKU/CSV/2528/09
o: Aron z Aljašky, m: Uny Tossa z Molu Es
chov.: Jaroslava Mrkosová, maj.: Lenka Toufarová

33      Ika Fončorda – VD2
nar. 14.12.2008, SPKP 2935
o: Alex z Čakajovského dvora, m: Heja Fončorda
chov.: Ján Polóny, maj.: Tomáš Cháb

34      Lara Zlatá Palz – V1, CAJC
nar. 17.04.2009, VDH 09/116 0449 - CMKU/CSV/2665/10
o: Bref od Tištínského potoka, m: Baschka Zlatá Palz
chov.: Ina Ziegler – Eichhorn, maj.: Hana Křížová


FENY – MEZITŘÍDA:

35      Agía Illiás Norský vlk – V1, CAC
nar. 01.12.2008, CMKU/CSV/2414/08
o: Art z Viktoriinej záhrady, m: Fantazie z Vlčí chaloupky
chov.: Jana Zahradníková, maj.: Ing. Pavlína Hajduková

36      Bella Tara z Blatnických vinic – V4
nar. 12.10.2008, CMKU/CSV/2356/08
o: Unkas z Molu Es, m: Aika z Vlčího dubu
chov.: MVDr. Milan Hanačík, maj.: Jiří Drábek

37      Erys Crying Wolf – V3
nar. 06.11.2008, Met Csehf 228/09
o: Hitt spod Ďumbiera, m: Arys z Oravy
chov. + maj.: Edit Molnár

38      Happy Wolf Kanýčo – V2, res.CAC, ČKŠ
nar. 07.11.2008, CMKU/CSV/2435/08
o: Unkas z Molu Es, m: Jaw z Molu Es
chov.: Karel Hladík, maj.: Ing. Marie Vokáčová

39      Unique od Úhoště – V
nar. 10.07.2008, CMKU/CSV/2315/08
o: Cork Stín vlka, m: Queen od Úhoště
chov. + maj.: Hana Kaufmanová

40      Vilja - Lara od Úhoště – nedostavila se
nar. 27.10.2008, CMKU/CSV/2380/08
o: Blue de la Louve Blanche, m: Moki od Úhoště
chov.: Hana Kaufmanová, maj.: Jens Reinemuth


FENY – TŘÍDA OTEVŘENÁ:

41      Aika z Blatnických vinic – VD
nar. 30.11.2006, CMKU/CSV/2014/06
o: Amor Gabčov dvor, m: Aika z Vlčího dubu
chov.: MVDr. Milan Hanačík, maj.: Daniela Dostálová

42      Ajša z Vlčího dubu – VD
nar. 29.11.2004, CMKU/CSV/1767/04/08
o: Kairo od Úhoště, m: Fea z Ponického dvora
chov.: Roman Novotný, maj.: Aleš Pauk

43      Anne Lee Srdcerváč – V3
nar. 24.10.2007, CMKU/CSV/2154/07
o: Carr Malý Bysterec, m: Ave Tajga Arimminum
chov. + maj.: Ing. Daniela Čílová

44      Bloketu Karpatský bandita – V2, res.CAC
nar. 11.04.2008, CMKU/CSV/2305/08
o: Brix z Porčova mlýna, m: Bria Bariho dvůr
chov.: Jaroslava Vosátková, maj.: Václav Melichar

45      Cessie Sotis – V
nar. 04.10.2007, CMKU/CSV/2144/07
o: Art z Viktoriinej záhrady, m: Felon Eden severu
chov.: Helena Hubáčková, maj.: Dominika Štěpánková

46      Evita z Věrné smečky – V1, CAC, ČKŠ, Klubový vítěz
nar. 24.12.2007, CMKU/CSV/2262/07
o: Bref od Tištínského potoka, m: Assay z Věrné smečky
chov.: Hana Křížová, maj.: Lucie Chovancová

47      Fína Dakmat – VD
nar. 18.10.2005, CMKU/CSV/1860/05
o: Aris Bílý měsíc, m: Darlin Dakmat
chov.: Dana Matušincová, maj.: Jiřina Michalik

48      Wickey Crying Wolf – V4
nar. 05.01.2007, Met Csehf 178/07
o: Ali Reolup, m: Rubin Crying Wolf
chov.: Edit Molnár, maj.: Hana Kaufmanová

49      Wolfish Witch z Molu Es – V
nar. 13.10.2007, CMKU/CSV/2177/07
o: Grey Wolf z Molu Es, m: Upstream Arimminum
chov.: Ing. Monika Soukupová, maj.: Jaroslava Mrkosová


FENY – TŘÍDA VÍTĚZŮ:

50      Bonnie z Kopáčkova dvora – V1
nar. 06.11.2006, CMKU/CSV/2003/06/09
o: Fas Lupus Bohemia Genao, m: Dizzy Chlumecké podzámčí
chov.: Ladislav Kopáček, maj.: Jan Dittrich


FENY – TŘÍDA VETERÁNŮ:

51      Alexa z Porčova mlýna – V2
nar. 11.10.1998, CMKU: 918/98/02
o: Baker Šedá eminence, m: Gerina Šedá eminence
chov.: Lenka Porčová, maj.: Ing. Karel Skoupý

52      Asy Arančino Poselství – V3
nar. 27.12.1998, CMKU: 953/98
o: Cord Šedá eminence, m: Aranka Tinkin dvor
chov.: Josef Plachý, maj.: Štěpán Balaštík

53      Borka II z Rosíkova – VD4
nar. 21.12.1996, CMKU: 779/97/99
o: Omar z Krotkovského dvora, m: Bena od Kubinca
chov.: František Rosík, maj.: Dana Matušincová

54      Dolly Dakmat – V1
nar. 03.01.2001, CMKU/CSV/1257/01/03
o: Cagi od Úhoště, m: Borka II z Rosíkova
chov. + maj.: Dana Matušincová


S O U T Ě Ž E :


NEJHEZČÍ PÁR PSŮ:

Emir Crying Wolf – Erys Crying Wolf – 1. místo
Majitel: Edit Molnár (H)

Aron z Aljašky – Happy Wolf Kanýčo
Majitel: Ing. Marie Vokáčová (CZ)

Brave Wolf z Holštejna – Ika Fončorda
Majitel: Tomáš Cháb (CZ)

Amore Mio Srdcerváč – Anne Lee Srdcerváč
Majitel: Ing. Daniela Čílová (CZ)


NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA:

Chovatelská stanice ,,Srdcerváč“ – 1. místo
Chovatel: Ing. Daniela Čílová (CZ)

Chovatelská stanice ,,z Holštejna“
Chovatel: Hana Procházková (CZ)

Z galerie