Kdo je přítomen

Právě přítomno: 121 hostů a žádný člen

Výsledky výstav

Klubová výstava - Hořovice, 13.4.2009

Kategorie: Výstavy Aktualizováno 7. 4. 2014 11:30 Zveřejněno 14. duben 2009
Napsal Michaela van Erne Zobrazeno: 7137

Výsledky klubové výstavy československých vlčáků konané při krajské výstavě v Hořovicích.
Rozhodčí: Ing. Monika Soukupová
Přihlášeno: 46 ČSV
Předvedeno: 44 ČSV

Fotogalerie

PSI

Třída štěňat

1. BAYAKEWAR WAAWANYANKA nar. 21.10.2008, CMKU/CSV/2339/08
o.: Atewa Bílý měsíc, m.: Aset Voodoo Wolf z Peronówki
chov.: Michaela van Erne, maj.: Eva Plháková
VN1

2. BELMONDO Z REVÍRU VLKŮ nar. 1.11.2008, CMKU/CSV/v řízení
o.: Miky Passo del Lupo, m.: Jasmína Eden Severu
chov. + maj.: Aleš Kugler
VN2

3. DAKOTA OSADA DRAKLEM nar. 15.10.2008, CMKU/CSV/2395/08
o.: Lucky od Úhoště, m.: Betty z Uher
chov.: František Klement, maj.: Jan Jeřábek
N

Třída dorostu

4. BART Z BLATNICKÝCH VINIC nar. 12.10.2008, CMKU/CSV/2350/08
o.: Unkas z Molu Es, m.: Aika z Vlčího dubu
chov.: Milan Hanačík, maj.: Karel Štochl
VN2

5. BOND Z BLATNICKÝCH VINIC nar. 12.10.2008, CMKU/CSV/2351/08
o.: Unkas z Molu Es, m.: Aika z Vlčího dubu
chov.: Milan Hanačík, maj.: ing. Radek Protiva
VN1

6. BOUNTY Z BLATNICKÝCH VINIC nar. 12.10.2008, CMKU/CSV/2352/08
o.: Unkas z Molu Es, m.: Aika z Vlčího dubu
chov.: Milan Hanačík, maj.: Petr Treppesch
VN3

Třída mladých

7. ANUBIS STŘÍBRNÝ ÚPLNĚK nar. 29.11.2007, CMKU/CSV/2241/07
o.: Ares Stín vlka, m.: Dina Doubravka z Vlčí chaloupky
chov.: Jaromír Les, maj.: Helena Mildorfová
VD2

8. BARGO BENEDIKT KARPATSKÝ BANDITA nar. 11.4.2008, CMKU/CSV/2303/08
o.: Brix z Porčova mlýna, m.: Bria Bariho dvůr
chov.: Jaroslava Vosátková, maj.: Pavel Doležal
V1

Mezitřída

9. AMORE MIO SRDCERVÁČ nar. 24.10.2007, CMKU/CSV/2148/07
o.: Carr Malý Bysterec, m.: Ave Tajga Arimminum
chov. + maj.: ing. Daniela Čílová
V1 CAC, ČKŠ

10. BLONDI LOKI POLÁRNÍ VLK nar. 14.11.2007, CMKU/CSV/2181/07
o.: Carr Malý Bysterec, m.: Axa od Rajské chvojky
chov.: Ivana Střítežská, maj.: Jaroslava Lhocká
V2 res. CAC

11. CAIRO SOTIS nar. 4.10.2007, CMKU/CSV/2137/07
o.: Art z Viktóriinej záhrady, m.: Felon Eden severu
chov.: Helena Hubáčková, maj.: Rostislav Dušek
V3

Třída otevřená

12. AKEENAH RUNAR WAAWANYANKA nar. 13.12.2005, CMKU/CSV/1916/05
o.: Agar Morušový háj, m.: Aset Voodoo Wolf z Peronówki
chov.: Michaela van Erne, maj.: Adrian Dragonari
V2 res. CAC, ČKŠ

13. AKIM Z REVÍRU VLK Ů nar. 25.12.2006, CMKU/CSV/2052/06
o.: Qeron z Molu Es, m.: Jasmína Eden severu
chov. + maj.: Aleš Kugler
V3

14. BART Z VĚRNÉ SMEČKY nar. 12.1.2005, CMKU/CSV/1797/05
o.: Jerry Lee z Molu Es, m.: Dia Dakmat
chov.: Hana Křížová, maj.: Pavel Šroubek
VD

15. LUCKY BOHEMIAWOLF ARIMMINUM nar. 18.4.2005, CMKU/CSV/1915-05/05
o.: Grey Wolf z Molu Es, m.: Ambra Vlčí naděje
chov.: Šárka Matrasová, maj.: Marie Koucká
V4

16. WILL PASSO DEL LUPO Z MOLU ES nar. 13.10.2007, CMKU/CSV/2173/07
o.: Grey Wolf z Molu Es, m.: Arimminum Upstream
chov.: ing Monika Soukupová, maj.: Fabio Caselli
V1 CAC, Klubový vítěz

Třída pracovní

17. Int. Ch. AMBER WOLF Z PERONÓWKI nar. 26.11.2002, PKR.I-50686
o.: Milo Ruskov dvor, m.: Jolly z Molu Es
chov.: Malgorzata Peron, maj.: Elzbieta Wojtko
V1 CAC

Třída vítězů

18. KV QERON Z MOLU ES nar. 28.5.2003, CMKU/CSV/1566/03/06
o.: Doran z Ponického dvora, m.: Go Go z Molu Es
chov.: Monika Soukupová, maj.: Jiřina a Miloš Nekvasilovi
V1

Třída veteránů

19. SV, Ch. CZ, SK, LUX AGAR MORUŠOVÝ HÁJ nar. 13.2.1998, CMKU 865/98/01
o.: Colt Zepeř, m.: Bira od Chrudimky
chov.: Dana Leitkepová, maj.: Michaela van Erne
V2

20. KV, Ch. CZ GREY WOLF Z MOLU ES nar. 14.11.1997, CMKU 803/97/00
o.: Agar Reolup, m.: Amálka od Buližníku
chov.: Monika Soukupová, maj.: Pavel Koucký
V1

 

FENY


Třída štěňat

21. AITANÁ NORSKÝ VLK nar. 1.12.2008, CMKU/CSV/2416/08
o.: Art z Viktóriinej záhrady, m.: Fantazie z Vlčí chaloupky
chov. + maj.: Jana Zahradníková
N

22. AMELLY SOPHIA DE MOLAY nar. 15.11.2008, CMKU/CSV/2348/08
o.: Drak Lupus Bohemia Genao, m.: Becky z Kamenaček
chov.: Ondřej Kloupar, maj.: Jana Šuterová
nedostavila se

23. AVALA NORSKÝ VLK nar. 1.12.2008, CMKU/CSV/2419/08
o.: Art z Viktóriinej záhrady, m.: Fantazie z Vlčí chaloupky
chov.: Ivana Zahradníková, maj.: Tomáš Bureš
VN

24. BOOJAHEELA WAAWANYANKA nar. 21.10.2008, CMKU/CSV/2341/08
o.: Atewa Bílý měsíc, m.: Aset Voodoo Wolf z Peronówki
chov. + maj.: Michaela van Erne
VN2

25. BUCCANEERCA MAŠKÉ WAAWANYANKA nar. 21.10.2008, CMKU/CSV/2342/08
o.: Atewa Bílý měsíc, m.: Aset Voodoo Wolf z Peronówki
chov.: Michaela van Erne, maj.: Lenka Dejdarová
VN

26. DIANA DOLORES OSADA DRAKLEM nar. 15.10.2008, CMKU/CSV/2396/08
o.: Lucky od Úhoště, m.: Betty z Uher
chov. + maj.: František Klement
VN

27. DIZZY Z KOPÁČKOVA DVORA nar. 19.10.2008, CMKU/CSV/v řízení
o.: Azar Zelený paprsek, m.: Dizzy Chlumecké podzámčí
chov.: Ladislav Kopáček, maj.: Lukáš Bílek
VN4

28. ENIGMA CRYING WOLF nar. 6.11.2008, CMKU/CSV/v řízení
o.: Hitt spod Ďumbiera, m.: Arys z Oravy
chov.: Edit Molnár, maj.: Lucie Novoveská
VN1, Nejlepší štěně

29. HENESSIE KANÝČO nar. 7.11.2008, CMKU/CSV/v řízení
o.: Unkas z Molu Es, m.: Jaw z Molu Es
chov. + maj.: Karel Hladík
VN3

30. CHILLI POLÁRNÍ VLK nar. 8.11.2008, CMKU/CSV/v řízení
o.: Akeenah Runar Waawanyanka, m.: Gita Křivoklátský Atos
chov.: Střítežská Ivana, maj.: Jiří Lučan
VN

Třída dorostu

31. BAAKU CAIRO Z BLATNICKÝCH VINIC nar. 12.10.2008, CMKU/CSV/2354/08
o.: Unkas z Molu Es, m.: Aika z Vlčího dubu
chov.: Milan Hanačík, maj.: Petr Macura
VN2

32. BELLA TARA Z BLATNICKÝCH VINIC nar. 12.10.2008, CMKU/CSV/2356/08
o.: Unkas z Molu Es, m.: Aika z Vlčího dubu
chov.: Milan Hanačík, maj.: Jiří Drábek
VN3

33. JUDITTA PASSO DEL LUPO nar. 13.10.2008, průkaz původu v řízení
o.: Will Passo del Lupo z Molu Es, m.: Iska Passo del Lupo
chov. + maj.: Fabio Caselli
VN1, Nejlepší dorost

Třída mladých

34. ATTI Z ÚDOLÍ KOMÁRŮ nar. 30.3.2008, CMKU/CSV/2288/08
o.: Kelt z Molu Es, m.: Anteia Sotis
chov.: Kamil Horák, maj.: Radek Bláha
V1, CAJC, Nejlepší mladý jedinec

35. AYSHA CHEPI nar. 2.2.2008, CMKU/CSV/2359-08/08
o.: Ascuwani, m.: Eblis z Peronówki
chov.: Rossella Bonfiglioli, maj.: MVDr Milan Hanačík
nedostavila se

36. TARA Z LITAVSKÉ KOTLINY nar. 22.5.2008, CMKU/CSV/2309/08
o.: Atewa Bílý měsíc, m.: Peggy z Litavské kotliny
chov. + maj.: Václav Zeisek
V2

37. TRUMMY EDEN SEVERU nar. 26.5.2008, CMKU/CSV/2291/08
o.: Bengie z Katusického dvora, m.: Ešír Eden severu
chov.: Lucie Novoveská, maj.: David Šámal
V3

Mezitřída

38. ADANE JANTAROWA WATAHA nar. 20.6.2007, PKR.I-59797
o.: Amber Wolf z Peronówki, m.: Beti Wilk z Polskiego Dworu
chov. + maj.: Elzbieta Wojtko
V2

39. ANNE LEE SRDCERVÁČ nar. 24.10.2007, CMKU/CSV/2154/07
o.: Carr Malý Bysterec, m.: Ave Tajga Arimminum
chov. + maj.: ing. Daniela Čílová
V1

40. SIWA Z LITAVSKÉ KOTLINY nar. 10.7.2007, CMKU/CSV/2118/07
o.: Doran z Ponického dvora, m.: Peggy z Litavské kotliny
chov.: Václav Zeisek, maj.: Mária Nováková
V3

Třída otevřená

41. ANNIE Z HOLŠTEJNA nar. 21.2.2007, CMKU/CSV/2084/07
o.: Kelt z Molu Es, m.: Carey Šedý chlup
chov.: Hana Procházková, maj.: Kateřina Doležalová
V1

42. DRAČICE DARLIN Z VĚRNÉ SMEČKY nar. 14.1.2007, CMKU/CSV/2068/07
o.: Good Boy z Molu Es, m.: Dia Dakmat
chov.: Hana Křížová, maj.: Lenka Dejdarová
VD3

43. EMA Z VLČÍ CHALOUPKY nar. 18.11.2003, CMKU/CSV/1665/03
o.: Agar Reolup, m.: Barča z Ponického dvora
chov.: Marcela Pluhařová, maj.: Adrian Dragonari
VD2

Třída vítězů

44. Ch. SK ASET VOODOO WOLF Z PERONÓWKI nar. 26.6.2002, CMKU/CSV/1549-03/02
o.: Milo Ruskov dvor, m.: Jolly z Molu Es
chov.: Malgorzata Peron, maj.: Michaela van Erne
V1 CAC, ČKŠ, Klubový vítěz, BOB

45. Int. Ch. BETI WILK Z POLSKIEGO DWORU nar. 19.9.2005, PKR.I-56605
o.: Clif od Buližníku, m.: Beatris Vlčí naděje
chov.: Ewa Bednarska, maj.: Elzbieta Wojtko
V2 res. CAC

Třída veteránů

46. IRA Z LITAVSKÉ KOTLINY nar. 25.9.1996, CMKU: 654/96/99
o.: Hasso z Kladenské záře, m.: Abra z Molu
chov. + maj.: Václav Zeisek
V1, Nejlepší veterán


SOUTĚŽE


Nejkrásnější pár

1. Anne Lee SRDCERVÁČ + Amore Mio SRDCERVÁČ
2. Beti Wilk z POLSKIEGO DWORU + Amber Wolf Z PERONÓWKI
3. Ema Z VLČÍ CHALOUPKY + Akeenah Runar WAAWANYANKA


Nejlepší chovatelská stanice

1. WAAWANYANKA - Akeenah Runar, Bayakewar, Boojaheela, Buccaneerca
Mašké
2. Z LITAVSKÉ KOTLINY - Ira, Siwa, Tara

 

Z galerie