Výsledky výstav

MIMOŘÁDNÁ SPECIÁLNÍ VÝSTAVA výsledky, 3. 10. 2021 Drahonín

Kategorie: Výstavy Aktualizováno 19. 1. 2022 18:35 Zveřejněno 19. leden 2022
Napsal Pavlína Hajduková Zobrazeno: 195

MIMOŘÁDNÁ SPECIÁLNÍ VÝSTAVA ČSV 3.10.2021

Rozhodčí: Mgr. Naděžda Střalková

 

PSI

Třída dorostu:

1 Geralt Silesian Hunter                                VN1

2 Jaden Vlčí tlapka                                        VN2

3 Phantom Šedý poklad                                 nenastoupil

 

Třída mladých:

4 Benmar Laghat Old Greygun                     V

5 Blizzard Hlas vlka                                      V

6 Ciro od Šesťáku                                          V

7 Amberwolfroyalty Donar                           V4

8 Fadil Gribedyr                                            V2

9 Falco ze Studeného                                    V

10 Fenrir ze Studeného                                 V

11 Cappuccetto Rosso e Halloween              V

12 Cappuccetto Rosso e Hollywood             V3

13 Nadir Šedý poklad                                    V

14 O. J. Šedý poklad                                      V

15 Oberon Šedý poklad                                 V

16 Orfeus Šedý poklad                                  V

17 Silver Bullet Salto del Lupo                    V1, CAJC, VSV MLADÝCH

 

 

Mezitřída:

18 Aron Vlčí něha                                         V3

19 Cedric Diggory Mé Vlčí Já                      V2, r.CAC

20 Chu-Cho z Postupického podlesí             VD

21 Mortimer Šedý poklad                              V

22 Mufasa Šedý poklad                                 V4

23 Pancho z Katusického dvora                    V

24 Blackberry Lupus Belliatus                     V1, CAC

 

Třída otevřená:

25 Argo del Rio Fenrir                                  V4

26 Athalas Kalimero Bohemica                    nenastoupil

27 Baikan Srdce draka                                  VD

28 Boreas Floki od Holského rybníka          V1, CAC, ČKŠ

29 Brian Born of Diamond Dust                   nenastoupil

30 Cassius Clay Strážce Walhaly                  V

31 Darius Dino Silesian Hunter                    V

32 Diego z Rudého údolí                               V

33 Esso z Rudého údolí                                 VD

34 Jack Daniel´s Lupus Ardor                      nenastoupil

35 Kalunga Šedý poklad                               VD

36 Kenzo Power Šedý poklad                       V

37 Krek Srdcerváč                                         V

38 Lamborgino z Molu Es                             V3

39 Lancelot Šedý poklad                               V2, r.CAC

40 Persival ArQeVa                                       VD

 

Třída pracovní:

41 Trapper Grey Střípek snů                          V

42 Zdychavský vlk Bodrik                            V2, r. CAC, ČKŠ

43 J.T. z Molu Es                                          V1, CAC

44 Jasten Salto del Lupo                               V

45 Ori Grey Střípek snů                                V3

46 O´Taris Malý Bysterec                             V4

 

Třída Vítězů:

47 Blueakeom BigBoss                                V1, CAC, ČKŠ, VSV, BOS

48 Eclisse                                                      V2, res. CAC

49 Kraken Kuklík                                          V4

50 Lacky z Katusického dvora                      V3

 

Třída čestná:

51 Budulínek z Molu Es                                V1

52 Dew z Katusického dvora                        V2

 

FENY

Třída štěňat:

53 Agapé Wolf Love Story                           nenastoupila

 

Třída dorostu:

54 Pandora Šedý poklad                                VN2

55 X-treme Salto del Lupo                            VN1, NEJLEPŠÍ DOROST

 

Třída mladých:

56 Cappuccetto Rosso e Himalaya                V2

57 Beersheva Xtravaganza Old Greygun       V3

58 Miracle z Molu Es                                    V4

59 Sky Full of Stars Salto del Lupo            V1, CAJC, VSV MLADÝCH, BOJ, BOB

 

Mezitřída:

60 Amalie Vlčí něha                                     V

61 Arien Vlčí něha                                        V

62 Arwen Lupi si Nasce                                 V

63 Baiona O´Bara                                          V3

64 Butterfly Lupus Belliatus                         V1, CAC, ČKŠ

65 Emfre Gribedyr                                         V4

66 Frigg Anwar                                              V

67 Ileen Bellaimy Vlčí tlapka                        V

68 Purple Rain Salto del Lupo                       V2, r.CAC

69 Riannon Drama Queen s Divokou krví    nenastoupila

 

Třída otevřená:

70 Aaliyah Born of Diamond Dust               nenastoupila

71 Anarchie Hlas vlka                                  V4

72 Elsie z Litavské kotliny                           VD

73 En´Enra III z Peronowki                           V3

74 Chandrakali z Molu Es                             nenastoupila

75 Muriel Srdcerváč                                      V2, r.CAC

76 Nimue Zeki s Divokou krví                      VD

77 Siena Malý Bysterec                               V1, CAC, ČKŠ, VSV

78 Yla Freya Grey Střípek snů                      VD

 

Třída pracovní:

79 Dášenka z Litavské kotliny                      nenastoupila

80 Falka s Divokou krví                                V3

81 Happy Wolf Face de Campos y Lobos     V1, CAC, ČKŠ

82 Windesprees Mirage Old Greygun           V2, r.CAC

Třída vítězů:

83 Birsa Gribedyr                                           nenastoupila

84 Cappuccetto Rosso e Ghiaccio                  nenastoupila

85 Ginger Passodel Lupo                               V3

86 Legenda Moia Šedý poklad                      V2, r. CAC

87 Orava Malý Bysterec                               V1, CAC, ČKŠ

Třída veteránů:

88 Annabela z Vlčí boudy                             V1, BOV

89 Cindy Grey Šedý poklad                          V2

90 Hope Grey Střípek snů                             V3

 

Nejlepší pár:

1. Sky Full of Stars Salto del Lupo + Silver Bullet Salto del Lupo

2. Blueakeom BigBoss + Siena Malý Bysterec

3. Annabela z Vlčí boudy + Trapper Grey Střípek snů

Nejlepší CHS:

1. Salto del Lupo

2. Old GreyGun

3. Šedý poklad