Výsledky svodů a bonitací

Svod a bonitace – Roudnice nad Labem, 17.4.2010

Kategorie: Svody a bonitace Aktualizováno 7. 4. 2014 12:03 Zveřejněno 23. květen 2010
Napsal Administrator Zobrazeno: 5222

Svod a bonitace české pobočky KCHČSV: Předvedeno 28 ČSV (z toho 15 psů a 13 fen) na svodu a 19 ČSV (z toho 6 psů a 13 fen) na bonitaci.
Bonitační komise: Anna Šimáčková (rozhodčí z exteriéru), Dana Matušincová (hl. poradce chovu), Michaela van Erne

Fotogalerie

 

SVOD PSI

Altaj Norský vlk

1.12.2008

CMKU/CSV/2409/08

Art z Viktoriinej záhrady

Fantazie z Vlčí chaloupky

A70 K1 Of P1

Sražená záď

M: J. Uhlíř

Ch: J. Zahradníková

Amigo Vlčí dech

13.6.2009

CMKU/CSV/2494/09

Geri z Vlčí chaloupky

Aika z Blatnických vinic

A67 D1 K1 Of P3

Jeden bílý dráp PP končetina

M: L. Vaněček

Ch: D. Dostálová

Argus Jasmine Eyes

25.4.2009

CMKU/CSV/2489/09

Darek z Údolí ticha

Cavern z Věrné smečky

A68 K1 Of P1

 

M: M. Eibl

Ch: Z. Hubená

Aris de Molay

15.11.2008

CMKU/CSV/2345/08

Drak Lupus Bohemia Genao

Becky z Kamenaček

A68 K1 Of P1

Ulomené špičáky vlevo, sražená záď

M: J. Rejzlová

Ch: O. Kloupar

Aslan de Molay

15.11.2008

CMKU/CSV/2346/08

Drak Lupus Bohemia Genao

Becky z Kamenaček

A69,5 Of P1

Háček na ocase

M: O. Gajan

Ch: O. Kloupar

Atilla Ytax

2.2.2009

CMKU/CSV/2452/09

Kelt z Molu Es

Angelina z Katusického dvora

A68 K1 Of P1

Háček na ocase, vodnatelný otok lokte

M: A. Tarasovič

Ch: J. Podlesný

Barbar Kuklík

21.7.2009

CMKU/CSV/2523/09

Aron z Aljašky

Uny Tossa z Molu Es

A69 Of P1

 

M: T. Spírek

Ch: J. Mrkosová

Benjamin Ben Srdcerváč

24.6.2009

CMKU/CSV/2506/09

Ceterach Stín vlka

Ave Tajga Arimminum

A71 Of P1

 

M: R. Veselý

Ch: D. Čílová

Beowulf Srdcerváč

24.6.2009

CMKU/CSV/2507/09

Ceterach Stín vlka

Ave Tajga Arimminum

A68 Of P1

 

M: Z. Kordule

Ch: D. Čílová

Brad ze Studeného

31.12.2008

CMKU/CSV/2439/08

Afis Testamonium diaboli

Aimé Bílý měsíc

A68 Of P1

 

M: V. Hajtman

Ch: J. Malimánek

Ceyen Polární vlk

8.11.2008

CMKU/CSV/2421/08

Akeenah Runar Waawanyanka

Gita Křivoklátský atos

A69,5 Of P1

Uvol. koutky, drob. vráska v klidu, háč. na ocase

M: J. Kiss

Ch: I. Střítežská

Dante Wolf Rhoderick sodar

25.4.2009

CMKU/CSV/2479/09

Blue de la Louve Blanche

Kaimi Eden severu

A64,5 K1 Of P1

 

M: A. Jánská

Ch: V. Šefčíková

Eworg z Deštné hory

14.10.2009

CMKU/CSV/2548/09

Berry Stín vlka

Beky Šedý samotář

A60 K1 M5 Og P3

 

M: T. Kupka

Ch: S. Süsser

Firsin Hell z Věrné smečky

8.2.2009

CMKU/CSV/2459/09

Ceterach Stín vlka

Bell Elly z Věrné smečky

A67,5 Oh P1

Těžší hlava

M: H. Švecová

Ch: H. Křížová

Gilgameš - Gar z Věrné smečky

20.3.2009

CMKU/CSV/2633/09

Bref od Tištínského potoka

Dia Dakmat

A65 C6 Of P14

Háček na ocase

M: D. Kořínková

Ch: H. Křížová

 

SVOD FENY

Aeron ArQeVa

19.3.2009

CMKU/CSV/2464/09

Qeron z Molu Es

Valkýra z Molu Es

A64 K1 Of P1

Vyšší krok PK

M: M. Dočekal

Ch: J. Nekvasilová

Agness Jasmine Eyes

25.4.2009

CMKU/CSV/2491/09

Darek z Údolí ticha

Cavern z Věrné smečky

A62,5 D1 K1 Od P3

Háček na ocase

M: J. Pospíšil

Ch: Z. Hubená

Alicia Tajemný přelud

14.10.2009

CMKU/CSV/2560/09

Ben z Chrlických plání

Clowie Stín vlka

A57,5 Of P1

 

M: R. Kostka

Ch: D. Teimer

Antara Ytax

2.2.2009

CMKU/CSV/2457/09

Kelt z Molu Es

Angelina z Katusického dvora

A63 K1 Of P1

 

M: A. Táborský

Ch: J. Podlesný

Arya ArQeVa

19.3.2009

CMKU/CSV/2468/09

Qeron z Molu Es

Valkýra z Molu Es

A63,5 K1 Of P1

2x P1 vpravo nahoře

M: T. Dohnalová

Ch: J. Nekvasilová

Asta Jasmine Eyes

25.4.2009

CMKU/CSV/2492/09

Darek z Údolí ticha

Cavern z Věrné smečky

A61 D1 K1 Oh P3

Háček na ocase

M: M. Eibl

Ch: Z. Hubená

Astra Zora Jasmine Eyes

25.4.2009

CMKU/CSV/2493/09

Darek z Údolí ticha

Cavern z Věrné smečky

A64 D1 Oh P1

Mírně prošlápnuté nadprstí

M: M. Mainerová

Ch: Z. Hubená

Daily Wolf Rhoderick Sodar

25.4.2009

CMKU/CSV/2482/09

Blue de la Louve Blanche

Kaimi Eden severu

A60 K1 Og P1

 

M: R. Kunc

Ch: V. Šefčíková

Florita z Věrné smečky

8.2.2009

CMKU/CSV/2461/09

Ceterach Stín vlka

Bell Elly z Věrné smečky

A64 M6 Oh P3

Překrmená kondice, M6 pysky

M: P. Fíla

Ch: H. Křížová

Happy Wolf Kanýčo

7.11.2008

CMKU/CSV/2435/08

Unkas z Molu Es

Jaw z Molu Es

A67,5 Of P1

Méně typický pohyb PK

M: M. Vokáčová

Ch: K. Hladík

Lara Zlatá Palz

17.4.2009

CMKU/CSV/2665/10

Bref od Tištín-ského potoka

Baschka Zlatá Palz

A60 Of P1

Srpovitě nesený ocas, mírně sražená záď

M: H. Křížová

Ch: I. Ziebler - Eichhorn

Vessi Eden severu

4.2.2009

CMKU/CSV/2450/09

Cork Stín vlka

Josefína Eden severu

A65 Oh R1 P1

 

M: A. Vondrášková

Ch: L. Novoveská

Xí od Úhoště

30.7.2009

CMKU/CSV/2544/09

Jawzahr z Peronówki

Queen od Úhoště

A63 Oh P1

 

M: J. + H. Čertíkovi

Ch: H. Kaufmanová

 

BONITACE PSI

Alien Srdcerváč

24.10.2007

CMKU/CSV/2147/07

Sk. II

Carr Malý Bysterec

Ave Tajga Arimminum

A68 Oc P3

Xv52,9 Xf 110,3

A(0/0), chovný II

Tmavší jantarová barva oka

M: K. Vidláková

Ch: D. Čílová

Bargo Benedikt Karpatský bandita

11.4.2008

CMKU/CSV/2303/08

Sk. I

Brix z Porčova mlýna

Bria Bariho dvůr

A69,5 F2 Od P3

Xv51,8 Xf105,0

C(2/1), chovný III

Mírně vyboč. lokty, úbytek pigmentu

M: P. Doležal

Ch: J. Vosátková

Blade z Malého ráje

8.12.2006

CMKU/CSV/2037/06

Sk. VIII

Bad Vlčí naděje

Dixie Dakmat

A69 Of P1

Xv53,6 Xf110,1

A(0/0), chovný III

 

M: K. Vidláková

Ch: P. Čermák

Cir Cleo Sotis

4.10.2007

CMKU/CSV/2138/07

Sk. II

Art z Viktoriinej záhrady

Felon Eden severu

A70 Of P1

Xv52,9 Xf110,7

A(0/0), chovný I

Těžší hlava, mírně sražená záď

M: V. Šantroch

Ch: H. Hubáčková

Collin Sotis

4.10.2007

CMKU/CSV/2140/07

Sk. II

Art z Viktoriinej záhrady

Felon Eden severu

A69,5 Oh P1

Xv53,2 Xf110,1

A(0/0), chovný I

Mírně otevř. pysky, mírně sražená záď

M: P. Kahoun

Ch: H. Hubáčková

Sniper Eden severu

4.1.2008

CMKU/CSV/2264/08

Sk. II

Karlik Crying Wolf

Josefína Eden severu

A74 D1 K1 Oc P3

Xv52,7 Xf105,4

A(0/0), chovný II

Volné koutky, mírně sražená záď

M: L. Paňková

Ch: L. Novoveská

 

BONITACE FENY

Agáta ze Studeného

1.1.2007

CMKU/CSV/2058/07

Sk. VI

Hero od Úhoště

Aimé Bílý měsíc

A63 C4 F2 Od P3

Xv54,0 Xf112,7

C(2/1), chovná III

 

M: J. Šrimplová

Ch: J. Malimánek

Ajša Srdcerváč

24.10.2007

CMKU/CSV/2151/07

Sk. II

Carr Malý Bysterec

Ave Tajga Arimminum

A60 Od R1 P3

Xv56,7 Xf110,0

A(0/0), chovná II

 

M: P. Kohout

Ch: D. Čílová

Akky z Údolí komárů

30.3.2008

CMKU/CSV/2286/08

Sk. VIII

Kelt z Molu Es

Anteia Sotis

A63,5 E1 K1 Of P1

Xv53,5 Xf107,9

B(0/1), chovná III

 

M: Z. Hanzlíková

Ch: K. Horák

Aneta z Aljašky

15.6.2005

CMKU/CSV/1851/05

Sk. VI

Hero od Úhoště

Arra od Rajské chvojky

A60 E1 Oi P3

Xv55,0 Xf110,0

chybí RTG, chov. odložena

 

M: B. Scharmová

Ch: M. Vinkler

Brita Karpatský bandita

11.4.2008

CMKU/CSV/2306/08

Sk. I

Brix z Porčova mlýna

Bria Bariho dvůr

A65,5 Og P1

Xv55,0 Xf106,9

chybí RTG, chov. odložena

 

M: P. Šťástka

Ch: J. Vosátková

Cassiopeia Stín vlka

15.1.2006

CMKU/CSV/1945/06

Sk. II

Dak Kollárov dvor

Bonie Mrazivé ticho

A65 K1 Of P1

Xv52,3 Xf107,7

A(0/0), chovná II

Mírně sražená záď

M: D. Manca

Ch: J. Schubertová

Catrin z Vlčího dubu

13.10.2007

CMKU/CSV/2160/07

Sk. III

Argo Přízrak Karpat

Fea z Ponického dvora

A62,5 E1 F2 Og P3

Xv54,4 Xf110,4

A(0/0), chovná II

Mírně sražená záď

M: L. Voráčková E. Danihelková

Ch: R. Novotný

Cessie Sotis

4.10.2007

CMKU/CSV/2144/07

Sk. II

Art z Viktoriinej záhrady

Felon Eden severu

A63 Od P3

Xv54,8 Xf111,1

A(0/0), chovná I

 

M: D. Štěpánková

Ch: H. Hubáčková

Elis z Věrné smečky

24.12.2007

CMKU/CSV/2258/07

Sk. V

Bref od Tištín-ského potoka

Assay z Věrné smečky

odloženo

 

M: A. Douša

Ch: H. Křížová

Elza z Věrné smečky

24.12.2007

CMKU/CSV/2259/07

Sk. V

Bref od Tištín-ského potoka

Assay z Věrné smečky

A60,5 Of P1

Xv54,5 Xf108,3

A(0/0), chovná I

 

M: J. Gabčová

Ch: H. Křížová

Chye-Z´Lown de la Mollyniere de lo´Scale

26.11.2007

CMKU/CSV/2596/09

Sk. II

Rambo Crying Wolf

Cyntia spod Ďumbiera

A64 H3 Of P3

Xv54,7 Xf109,4

C(2/2), chovná III

Vpravo dole 2x P1, mírně rozvěšené ucho

M: V. Šantroch

Ch: L. Florence Lorry

Tara z Litavské kotliny

22.5.2008

CMKU/CSV/2309/08

Sk. II

Atewa Bílý měsíc

Peggy z Litavské kotliny

A61,5 K1 Of P1

Xv52,8 Xf107,3

A(0/0), chovná I

 

M: V. Zeisek

Ch: V. Zeisek

Xanthina z Molu Es

27.4.2008

CMKU/CSV/2296/08

Sk. VI

Aron z Aljašky

Upstream Arimminum

odloženo

 

M: K. Vidláková

Ch: M. Soukupová