Kalendář akcí

Předchozí měsíc Předchozí den Následující den Následující měsíc
Rok Měsíc Týden Dnes Vyhledat Přejít na měsíc

Svod a bonitace regionu Čechy

neděle, 9. květen 2021, 08:30am
od Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Shlédnutí : 2274

Jarní svod a bonitace

PŘIHLÁŠKA

Rozhodčí exteriéru: Alexandra Grygarová

Přejímka: v kruhu při bonitaci
Začátek posuzování svodů: 8:30

Místo konání: Nová Živohošť

Juniorcamp Nová Živohošť
Živohošť ev. č. 98, 25756 Křečovice - Živohošť
49°45'6.693"N, 14°24'35.568"E

Podmínky účasti:

Testování není pro venkovní akce povinné, nicméně organizační výbor žádá účastníky, aby jej zvážili jako slušnost vůči těm, kteří jim budou psa měřit  a budou s nimi v těsném kontaktu o hodně menším než dva metry. Akceptujeme všechny formy testu, včetně testů ze zaměstnání, potvrzených např. razítkem personálního oddělení a pod.
Pokud se někdo o zdraví ostatních nezajímá, test mít nemusí.

Upozorňujeme na nadále platnou povinnost nosit respirátor „na všech ostatních veřejně přístupných místech mimo zastavěné území obce, kde dochází na stejném místě a ve stejný čas k přítomnosti alespoň 2 osob vzdálených od sebe méně než 2 metry, nejedná-li se výlučně o členy domácnosti.“

Apelujeme na všechny účastníky, aby respektovali pokyny organizátorů. Děkujeme za pochopení.

Minimální věk psa pro bonitaci 18 měsíců (svod 7 měsíců), pes/fena musí být zdráv/a, musí být očkován/a proti vzteklině, což prokáže majitel předložením očkovacího průkazu při přejímce.

Pes/fena nesmí být na stahovacím, ostnatém nebo elektrickém obojku, to platí po celou dobu pobytu v areálu akce pro všechna přítomná zvířata (nejen účastníky bonitace/svodu). Polostahovací obojek nebo obojek se zarážkou je povolen.

Doporučené vybavení: krátké vodítko, pevný obojek, postroj (není vhodný při měření). Mějte připravený i náhubek.

Při měření je povoleno podávání pamlsků, při zkoušce povahy už nikoliv.

Potřebné dokumenty: rodokmen (PP) psa, očkovací průkaz, výkonnostní a výstavní průkaz (pouze na svod), doklad o zaplacení poplatku za bonitaci (stačí ukázat např. na mobilu), protokoly o vyšetření DKK včetně podrobného protokolu (tabulky) a DLK, protokoly o genetickém vyšetření - DNA profil, degenerativní myelopatie (DM), hypofyzární nanizmus (dwarfizmus - DW), případně protokoly obou rodičů a potvrzení parentity (nepovinné, jde o alternativní možnost, pokud je pes dědičně negativní). (Pokud již máte zhotoven genetický profil a vyšetření na dědičné choroby, prosím o zaslání (přeposlání) protokolů na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Pokud je máte pouze v tištěné podobě, úplně dole je drobnými písmeny uveden ověřovací kód. Opište jej, prosím, a zašlete na uvedený mail.)

Poplatek: musí být zaplacen předem, při platbě na místě je částka vyšší o 200 Kč. (Platba na místě pouze hotově, pokud možno přesnou částkou.)

Bonitace: člen KCHČSV   300,- Kč (na místě 500,-)
                nečlen           700,- Kč (na místě 900,-)
Svod:        člen                  0,- Kč (na místě 200,-)
                nečlen           400,- Kč (na místě 600,-)
Číslo účtu pro platbu: 163723369/0800, VS - zápisní číslo psa bez písmen a lomítek (např. CMKU/CSV/3765/13 --> VS 376513) do zprávy pro příjemce uveďte: Bonitace (svod) Čechy, Jméno Psa dle PP.

Pokud je pes/fena vyloučen/a z chovu, má bonitaci zdarma (ev. se poplatek vrátí).

Počítejte s tím, že bonitace je záležitostí na CELÝ DEN, může končit až ve večerních hodinách.

BONITAČNÍ ŘÁD

INSTRUKTÁŽNÍ VIDEO

Místo : Nová Živohošť
Kontakt : Lenka Dragonari 777137943

Zpět

Z galerie