Nepřehlédněte

Všechna zvířata podílející se na chovu ČSV v ČR splňují standardy Mezinárodního chovatelského řádu F.C.I.
Od 1.1.2017 je pro uchovnění potřeba doložit vyšetření na DM a DW - viz odběr krve pro DNA....
Žádost o Krycí listy posílejte příslušnému regionálnímu poradci chovu nejméně 6 týdnů před plánovaným krytím. Ve zkráceném termínu je poplatek 300,-Kč pro členy klubu, 500,-Kč pro nečleny klubu. (Viz ceník poplatků). Dále připomínáme, že poplatek za KL je třeba také uhradit. Již vystavený KL je platný 6 měsíců. Poté je třeba požádat o prodloužení nebo o nový KL.
Dokumenty potřebné pro vystavení PP (Krycí list 2x, Hlášení vrhu, Přílohu přihlášky vrhu – čipování, případné žádosti o vystavení exportních PP) posílejte na adresu předsedy CHK.

200

Home

Vlčáci se zkouškami z výkonu

Kategorie: Zkoušky a soutěže Aktualizováno 8. 8. 2017 6:49 Zveřejněno 15. listopad 2013
Napsal Eliška Riegerová Zobrazeno: 9637

Československý vlčák je řazen mezi pracovní plemena. Ačkoliv jeho výcvik je poněkud odlišný od výcviku klasických pracovních plemen, objevuje se stále více majitelů, kteří se se svým československým vlčákem výcviku věnují. V dnešní době, kdy se objevuje a rozvíjí mnoho nových psích sportů, nachází někteří českoslovenští vlčáci uplatnění i v nich. Níže naleznete seznam zkoušek a psů, kteří je složili, včetně pohlaví a majitele psa a roku, kdy zkoušku složili.

 

Prosíme všechny majitele československých vlčáků, kteří kdy složili nějakou zkoušku (včetně těch, co již nejsou mezi námi), aby kopii osvědčení o složené zkoušce nebo kopii zápisu z výkonnostní knížky poslali Elišce Riegerové (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), která tento seznam sestavuje a bude udržovat.

 

VYTRVALOSTNÍ ZKOUŠKY

Zkouška vytrvalosti psa (dle řádu pro ČSV v ČR)
ZVP1 - zkouška vytrvalosti psa prvního stupně
2005     
Fas Lupus Bohemia Genao  Pes  Jaroslava Smištíková   
2006    
Brenna z Kamenaček  Fena  Hana Černohorská 
2009    
Tara z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2010    
Bella Tara z Blatnických vinic Fena Jiří Drábek
Dayen Sotis Fena Jaroslava Smištíková
Udo z Litavské kotliny Pes Pavel Kohout
2014    
Azték Vlčí dech Pes Jan Václavík
Barres de Molay Pes Jana Čechová

 

ZVP2 - zkouška vytrvalosti psa druhého stupně
2006     
Fas Lupus Bohemia Genao  Pes  Jaroslava Smištíková 
2008    
Fantazie z Vlčí chaloupky Fena Jana Zahradníková

  

ZVP3 - zkouška vytrvalosti psa třetího stupně

 

Skúška vytrvalosti psa (dle řádu pro ČSV na Slovensku)
SVP1 – skúška vytrvalosti psa stupeň 1
2007    
Brenna z Kamenaček Fena Hana Černohorská
Fas Lupus Bohemia Genao Pes Jaroslava Smištíková
2008    
Fantazie z Vlčí chaloupky Fena Jana Zahradníková
2010    
Ajša Srdcerváč Fena Pavel Kohout
Amore Mio Srdcerváč Pes Daniela Čílová
Anne Lee Srdcerváč Fena Daniela Čílová
Bella Tara z Blatnických vinic Fena Jiří Drábek
Erik z Věrné smečky Pes Helena Urbánková
2012    
Clara Grey Střípek snů Fena Pavel Boušek
2013    
Ambra z Heršpic Fena Adéla Kurejová
Dingo Srdcerváč Pes Eliška Riegerová
Elli Srdcerváč Fena Pavel Kohout
2014    
Azték Vlčí dech Pes Jan Václavík
Bard Jantarowa wataha Pes Petr Krejčí
Cerberus ArQeVa Pes Jana Šuterová
Kitt Malý Bysterec Pes Věra Uhlířová
2015    
Budulínek z Molu Es Pes Kamila Nováková
2016    
Bessy Redog Josefov Fena Nicole Wieznerová
Carp Anwar Pes Milan Dobšík
 
SVP2 – skúška vytrvalosti psa stupeň 2
2010    
Brenna z Kamenaček Fena Hana Černohorská
2011    
Bella Tara z Blatnických vinic Fena Jiří Drábek
2013     
Dingo Srdcerváč Pes Eliška Riegerová
Elli Srdcerváč Fena Pavel Kohout
2016    
Bessy Redog Josefov Fena Nicole Wieznerová

 

SVP3 – skúška vytrvalosti psa stupeň 3
2014     
Elli Srdcerváč                    Fena  Pavel Kohout    

 

 

Vytrvalostní zkouška (dle Boxerklubu ČR)
VZ - vytrvalostní zkouška
2013     
Altyr z Podřipské samoty Pes  Jana Zítková 
Ardan Thor z Podřipské samoty Pes     Petr Zítka
Cashire ArQeva Fena Tereza Klesová

 

SPORTOVNÍ KYNOLOGIE

Zkušební řád podle kynologické jednoty ČR

Více o tomto zkušebním řádu naleznete na stránkách KJ ČR Brno.

 

ZOP – zkouška základní ovladatelnosti psa
1991    
Abra z Molu Cs Fena Václav Zeisek
2001    
Ira z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
Jessika z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2003    
Ben z Chrlických plání Pes Marie Nečasová
Hero od Úhoště Pes Jaroslav Hospodka
2004    
Iky od Úhoště Pes Renata Pesrová
Qeron z Molu Es Pes  Jiřina Nekvasilová
2005    
Fas Lupus Bohemia Genao Pes Jaroslava Smištíková
2006    
Alexa z Porčova mlýna Fena Karel Skoupý
Brenna z Kamenaček Fena Hana Černohorská
Peggy z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
Trixi z Molu Es Fena Zita Břicháčková
2007    
Becky z Kamenaček Fena Ondřej Kloupar
Brita z Vlčího dubu Fena Jaroslava Budinská
Fantazie z Vlčí chaloupky Fena Jana Zahradníková
2008    
Bron z Hvozdecké kotliny Pes František Náhlík
Valkýra z Molu Es Fena Jiřina Nekvasilová
Uny Tossa z Molu Es Fena Jarka Mrkosová
2009    
Bella Tara z Blatnických vinic Fena Jiří Drábek
Cenzie z Hvozdecké kotliny Fena Daniela Adámková
Kitty z Litavské kotliny Fena Marie Hartmanová
Wolfish Witch z Molu Es Fena Jaroslava Mrkosová
2010    
Agira Vlčí tlapka Fena Jan Ruth
Anubis Stříbrný úplněk Pes Helena Mildorfová
Tara z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
Udo z Litavské kotliny Pes Pavel Kohout
2011    
Amelly Sophia de Molay Fena Jana Šuterová
Bard Jantarowa Wataha Pes Petr Krejčí
Bea Luna z Kopáčkova dvora Fena Barbora Helmová
Black Shadow ArQeVa Fena Marie Hartmanová
Butterfly ArQeVa Fena Jiřina Nekvasilová
Hermiona z Věrné smečky Fena Roman Krčmář
Rena z Litavské kotliny Fena Michaela Stalmacherová
Zéphire z Molu Es Fena Tomáš Landkamr
2012    
Bosorka ArQeVa Fena Jitka Křovinová
Clara Grey Střípek snů Fena Pavel Boušek
Ferral z Deštné hory Pes Petr Kořínek
2013     
Anch su namon Lucan Fena Helena Mildorfová
Barres de Molay Pes Jana Čechová
Cashire ArQeVa Fena Tereza Klesová
Cuki Amant Gris Pes Marta Nobarová
Crystali z Březovské samoty Fena Petr Treppesch
Dingo Srdcerváč Pes   Eliška Riegerová
Eira Kuklík Fena Daniela Bujnochová
Gissy Kuklík Fena Lucie Hlavinková
Goran z Deštné hory Pes Jan Gorel
2014    
Andy Dalpet Pes Milan Smolko
Annabela z Vlčí boudy Fena Helena Jahelková
Argos s Divokou krví Pes Jiří Fořt
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková
Gia Kuklík Fena Andrea Kostková
Hope Grey Střípek snů Fena Helena Jahelková
2015    
Akki Podřipský vlk Fena Martin Jelínek
Bessy Redog Josefov Fena Nicole Wieznerová
Cia z Molu Es Fena Eva Gorelová
2016    
Angel z Litavské kotliny Fena Jana Jungrová
Casiel Rose s Divokou krví Fena Jana Pospíšilová
Dexeen Vlčí tlapka Fena Tomáš Gleizner
Lakota Grey Střípek snů Fena Marie Hartmanová
Lara Grey Střípek snů Fena Miroslav Lorenčík
Ruby Passo del Lupo Pes Magda Andrlová
Zdenička z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek

 

ZPU 1 – zkouška pracovní upotřebitelnosti prvního stupně
1991    
Cira z Doušova dvora Fena Václav Zeisek
1993    
Abra z Molu Cs Fena Václav Zeisek
2001    
Ira z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2004    
Hero od Úhoště Pes Jaroslav Hospodka
2006    
Fas Lupus Bohemia Genao Pes Jaroslava Smištíková
Qeron z Molu Es Pes Jiřina Nekvasilová
2007    
Brenna z Kamenaček Fena Hana Černohorská
2008    
Fantazie z Vlčí chaloupky Fena Jana Zahradníková
2009    
Bron z Hvozdecké kotliny Pes František Náhlík
Valkýra z Molu Es Fena Jiřina Nekvasilová
Wolfish Witch z Molu Es Fena Jaroslava Mrkosová
2010     
Bella Tara z Blatnických vinic Fena Jiří Drábek 
Kitty z Litavské kotliny Fena Marie Hartmanová
2011    
Cenzie z Hvozdecké kotliny Fena Daniela Adámková
Tara z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2012    
Black Shadow ArQeVa Fena Marie Hartmanová
Ferral z Deštné hory Pes Petr Kořínek
Udo z Litavské kotliny Pes Pavel Kohout
2013    
Anch su namon Lucan Fena Helena Mildorfová
Clara Grey Střípek snů Fena Pavel Boušek
2014    
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková
2015    
Annabela z Vlčí boudy Fena Helena Jahelková
Goran z Deštné hory Pes Jan Gorel
Hope Grey Střípek snů Fena Helena Jahelková
2016    
Casiel Rose s Divokou krví Fena Jana Pospíšilová
Lakota Grey Střípek snů Fena Marie Hartmanová

 

ZPU 2 – zkouška pracovní upotřebitelnosti druhého stupně
2001    
Ira z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2004    
Hero od Úhoště Pes Jaroslav Hospodka
2007     
Fas Lupus Bohemia Genao  Pes  Jaroslava Smištíková 
2015    
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková

 

Národní zkušební řád

Více o tomto zkušebním řádu naleznete na stránkách Českého kynologického svazu.

 

ZZO – zkouška základní ovladatelnosti
2003    
Ira z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
Ohnivák z Molu Es Pes Kamila Nováková
2005    
Fas Lupus Bohemia Genao Pes Jaroslava Smištíková
Iky od Úhoště Pes Renata Pesrová
Qeron z Molu Es Pes Jiřna Nekvasilová
2006    
Brenna z Kamenaček Fena Hana Černohorská
2007    
Uny Tossa z Molu Es Fena Jaroslava Mrkosová
2008    
Brita z Vlčího dubu Fena Jaroslava Budinská
Rena z Litavské kotliny Fena Michaela Stalmacherová
Valkýra z Molu Es Fena Jiřina Nekvasilová
2009    
Anubis Stříbrný úplněk Pes Helena Mildorfová
Bella Tara z Blatnických vinic Fena Jiří Drábek
Bounty z Blatnických vinic Pes Petr Treppesch
Udo z Litavské kotliny Pes Pavel Kohout
Wolfish Witch z Molu Es Fena Jaroslava Mrkosová
2010    
Tara z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2011    
Aequitas ArQeVa Fena Kateřina Pavlišáková
Agira Vlčí tlapka Fena Jan Ruth
Bard Jantarowa Wataha Pes Petr Krejčí
Black Shadow ArQeVa Fena Marie Hartmanová
Ferral z Deštné hory Pes Petr Kořínek
2012    
Bosorka ArQeVa Fena Jitka Křovinová
Butterfly ArQeVa Fena Jiřina Nekvasilová
Y-Hati od Úhoště Fena Šárka Raunerová
2013     
Anch su namon Lucan Fena Helena Mildorfová
Barres de Molay Pes Jana Čechová
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková
Cashire ArQeVa Fena Tereza Klesová
Cenzie z Hvozdecké kotliny Fena Daniela Adámková
Crystali z Březovské samoty Fena Petr Treppesch
Dingo Srdcerváč   Pes  Eliška Riegerová
Goran z Deštné hory Pes Jan Gorel
2014    
Abetzi Hawk-Eye Anwar Pes Vlastimil Klik
Annabela z Vlčí boudy Fena Helena Jahelková
Argos s Divokou krví Pes Jiří Fořt
Cuki Amant Gris Pes Marta Nobarová
Dantea Srdcerváč Fena Romana Yates
Dea Diké ArQeVa Fena Eva Tevoltová
Elsie Grey Střípek snů Fena Petr Válka
Gissy Kuklík Fena Lucie Hlavinková
Hope Grey Střípek snů Fena Helena Jahelková
2015    
Bessy Redog Josefov Fena Nicole Wieznerová
Call Freya Anwar Fena Jana Formánková
Frisky Whiskey Srdcerváč Fena Eliška Riegerová
Gia Kuklík Fena Andrea Kostková
Grissom Grey Střípek snů Pes Kateřina Třetinová
Yoko z Litavské kotliny Fena Iveta Černá
Zdenička z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2016    
Brenna Anwar Fena Milan Pavlíček
Carie z Bělského háječku Fena  Nikola Reindlová
Finn z Katusického dvora Pes Zdeněk Kocourek
Cherokee Duke Srdcerváč Pes Helena Mildorfová
Ruby Passo del Lupo Pes Magda Andrlová
2017    
Lady Wolf Kuklík Fena Ondřej Matějka
Orson Grey Střípek snů  Pes Michal Tuhela
Saphira Grey Střípek snů Fena Veronika Chlumská

 

ZM – zkouška základního minima
1989    
Cira z Doušova dvora Fena Václav Zeisek
1993    
Abra z Molu Cs Fena Václav Zeisek
1998    
Ira z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2001    
Hero od Úhoště Pes Jaroslav Hospodka
2003    
Jessika z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2007    
Peggy z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2008    
Brita z Vlčího dubu Fena Jaroslava Budinská
2009    
Bron z Hvozdecké kotliny Pes František Náhlík
2010    
Rita z Litavské kotliny Fena Petr Hurda
Tara z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
Udo z Litavské kotliny Pes Pavel Kohout
2011     
Bella Tara z Blatnických vinic Fena Jiří Drábek 
Brenna z Kamenaček Fena Hana Černohorská
2012    
Aequitas ArQeVa Fena Kateřina Pavlišáková
Black Shadow ArQeVa Fena Marie Hartmanová
Brit z Novobělské kotliny Pes Jiří Konrád
2013    
Anch su namon Lucan Fena Helena Mildorfová
Bounty z Blatnických vinic Pes Petr Treppesch
Butterfly ArQeVa Fena Jiřina Nekvasilová
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková
Goran z Deštné hory Pes Jan Gorel
2014    
Dantea Srdcerváč Fena Romana Yates
Dingo Srdcerváč Pes Eliška Riegerová
2015    
Annabela z Vlčí boudy Fena Helena Jahelková
Brenna Anwar Fena Milan Pavlíček
Cia z Molu Es Fena Eva Gorelová
Cuki Amant Gris Pes Marta Nobarová
Garon z Blatnických vinic Pes Marta Slavíčková
2016    
Zdenička z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek

 

ZVV 1 – zkouška všestranného výcviku psa prvního stupně
1989    
Cira z Doušova dvora Fena Václav Zeisek
1994    
Abra z Molu Cs Fena Václav Zeisek
2002    
Hero od Úhoště Pes Jaroslav Hospodka
2003    
Ira z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
Jessika z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2009    
Bron z Hvozdecké kotliny Pes František Náhlík
2011    
Rita z Litavské kotliny Fena Petr Hurda
2012     
Bella Tara z Blatnických vinic Fena Jiří Drábek 
Ohnivák z Molu Es Pes Kamila Nováková
2013    
Bounty z Blatnických vinic Pes Petr Treppesch
Brit z Novobělské kotliny Pes Jiří Konrád
Tara z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2014    
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková
2015    
Cuki Amant Gris Pes Marta Nobarová
Dantea Srdcerváč Fena Romana Yates
2016    
CIA z Molu Es Fena Eva Gorelová
2017    
Dingo Srdcerváč Pes Eliška Riegerová

 

ZVV 2 – zkouška všestranného výcviku psa druhého stupně
1989     
 Cira z Doušova dvora             Fena  Václav Zeisek   
1994    
Abra z Molu Cs Fena Václav Zeisek
2005    
Hero od Úhoště Pes Jaroslav Hospodka
 
ZVV 3 – zkouška všestranného výcviku psa třetího stupně
2007     
Hero od Úhoště                       Pes  Jaroslav Hospodka 

 

 

ZPS 1 – zkouška psa stopaře prvního stupně
2004    
Hero od Úhoště Pes Jaroslav Hospodka
Ohnivák z Molu Es Pes Kamila Nováková
2007     
Qeron z Molu Es                  Pes Jiřina Nekvasilová      
2010    
Brita z Vlčího dubu Fena Jaroslava Budinská
2011    
Tara z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2012    
Aequitas ArQeVa Fena Kateřina Pavlišáková
Black Shadow ArQeVa Fena Marie Hartmanová
Rita z Litavské kotliny Fena Petr Hurda
2014    
Brenna z Kamenaček Fena Hana Černohorská
2015    
Bounty z Blatnických vinic Pes Petr Treppesch
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková
Cenzie z Hvozdecké kotliny Fena Daniela Adámková
2016    
Lakota Grey Střípek snů Fena Marie Hartmanová
Zdenička z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2017    
Hope Grey Střípek snů Fena Helena Jahelková

 

ZPS 2 – zkouška psa stopaře druhého stupně
2004     
Hero od Úhoště              Pes  Jaroslav Hospodka 

 

 

ZPO 1 – zkouška psa obranáře prvního stupně
1994    
Cira z Doušova dvora Fena Václav Zeisek  
2000    
Ira z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2013     
Brit z Novobělské kotliny Pes  Jiří Konrád           

 

ZPO 2 – zkouška psa obranáře druhého stupně

 

ZZO 1
2015     
Anch su namon Lucan Fena Helena Mildorfová
Black Shadow ArQeVa Fena Marie Hartmanová
Cashire ArQeVa Fena Tereza Klesová
Cenzie z Hvozdecké kotliny Fena Daniela Adámková
Goran z Deštné hory Pes Jan Gorel
Hope Grey Střípek snů     Fena  Helena Jahelková 
2016    
Bessy Redog Josefov Fena Nicole Wieznerová
Bounty z Blatnických vinic Pes Petr Treppesch
Brenna Anwar Fena Milan Pavlíček
Cuki Amant Gris Pes Marta Nobarová
Lakota Grey Střípek snů Fena Marie Hartmanová
Lucky Star Kuklík Fena Zita Břicháčková
Yoko z Litavské kotliny Fena Iveta Černá
2017    
Aitaná Norský Vlk Fena Jana Zahradníková
Bella Tara z Blatnických vinic Fena Jiří Drábek

 

ZZO 2
2016     
 Bounty z Blatnických vinic Pes  Petr Treppesch     

 

ZZO 3

 

Mezinárodní zkušební řád (IPO)

Více o tomto zkušebním řádu naleznete na stránkách Českého kynologického svazu.

 

BH – zkouška doprovodného psa
2000    
Ira z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2002    
Hero od Úhoště Pes Jaroslav Hospodka
2007    
Uny Tossa z Molu Es Fena Jaroslava Mrkosová
2008    
Brenna z Kamenaček Fena Hana Černohorská
Brita z Vlčího dubu Fena Jaroslava Budinská
Bron z Hvozdecké kotliny Pes František Náhlík
Fas Lupus Bohemia Genao Pes Jaroslava Smištíková
2009    
Qeron z Molu Es Pes Jiřina Nekvasilová
Wolfish Witch z Molu Es Fena Jaroslava Mrkosová
2010    
Bella Tara z Blatnických vinic Fena Jiří Drábek
Rita z Litavské kotliny Fena Petr Hurda
Udo z Litavské kotliny Pes Pavel Kohout
2011    
Aequitas ArQeVa Fena Kateřina Pavlišáková
Valkýra z Molu Es Fena Jiřina Nekvasilová
2012    
Bard Jantarowa Wataha Pes Petr Krejčí
Bazilišek Úsvit vlka Pes Barbora Strouhalová - Jiráňová
Black Shadow ArQeVa Fena Marie Hartmanová
Bosorka ArQeVa Fena Jitka Křovinová
Brit z Novobělské kotliny Pes Jiří Konrád
Butterfly ArQeVa Fena Jiřina Nekvasilová
Ferral z Deštné hory Pes Petr Kořínek
Ohnivák z Molu Es Pes Kamila Nováková
2013    
Abetzi Hawk-Eye Anwar Pes Vlastimil Klik
Bax Absaroki Pes Martin Drábek
Bounty z Blatnických vinic Pes Petr Treppesch
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková
Cenzie z Hvozdecké kotliny Fena Daniela Adámková
Clara Grey Střípek snů Fena Pavel Boušek
Dingo Srdcerváč     Pes   Eliška Riegerová
Eragon Kuklík Pes Ivana Tomková
Tara z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2014    
Anch su namon Lucan Fena Helena Mildorfová
Aschere Sirius Black Tajemný přelud Pes Marie Nečasová
Barres de Molay Pes Jana Čechová
Bessy Redog Josefov Fena Nicole Wieznerová
Budulínek z Molu Es Pes Kamila Nováková
Cashire ArQeVa Fena Tereza Klesová
Cuki Amant Gris Pes Marta Nobarová
Dantea Srdcerváč Fena Romana Yates
Eira Kuklík Fena Daniela Bujnochová
Goran z Deštné hory Pes Jan Gorel
2015    
Annabela z Vlčí boudy Fena Helena Jahelková
Brenna Anwar Fena Milan Pavlíček
Crystali z Březovské samoty Fena Petr Treppesch
Elsie Grey Střípek snů Fena Petr Válka
Garon z Blatnických vinic Pes Marta Slavíčková
Gia Kuklík Fena Andrea Kostková
Grissom Grey Střípek snů Pes Kateřina Třetinová
Hope Grey Střípek snů Fena Helena Jahelková
Yoko z Litavské kotliny Fena Iveta Černá
2016    
Andy Dalpet Pes Milan Smolko
Cia z Molu Es Fena Eva Gorelová
Finn z Katusického dvora Pes Zdeněk Kocourek
Frisky Whiskey Srdcerváč Fena Eliška Riegerová
Lakota Grey Střípek snů Fena Marie Hartmanová
Lucky Star Kuklík Fena Zita Břicháčková
Ruby Passo del Lupo Pes Magda Andrlová
Zdenička z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2017    
Carie z Bělského háječku Fena Petr Fořt

 

APr 1 – zkouška pracovní upotřebitelnosti psa prvního stupně
APr 2 – zkouška pracovní upotřebitelnosti psa druhého stupně
APr 3 – zkouška pracovní upotřebitelnosti psa třetího stupně

 

FPr 1 – zkouška stopařská prvního stupně
2006    
Ira z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
Jessika z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
Peggy z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
Qeron z Molu Es Pes Jiřina Nekvasilová
2008    
Bron z Hvozdecké kotliny Pes František Náhlík
Uny Tossa z Molu Es Fena Jaroslava Mrkosová
2009    
Brita z Vlčího dubu Fena Jaroslava Budinská
Kitty z Litavské kotliny Fena Marie Hartmanová
Tara z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2010     
Bounty z Blatnických vinic Pes Petr Treppesch
Brenna z Kamenaček  Fena Hana Černohorská 
2011    
Aequitas ArQeVa Fena Kateřina Pavlišáková
Black Shadow ArQeVa Fena Marie Hartmanová
Valkýra z Molu Es Fena Jiřina Nekvasilová
2013    
Brit z Novobělské kotliny Pes Jiří Konrád
Cenzie z Hvozdecké kotliny Fena Daniela Adámková
Rita z Litavské kotliny Fena Petr Hurda
2014    
Anch su namon Lucan Fena Helena Mildorfová
Bella Tara z Blatnických vinic Fena Jiří Drábek
Butterfly ArQeVa Fena   Jiřina Nekvasilová
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková
Dingo Srdcerváč Pes Eliška Riegerová
Goran z Deštné hory Pes Jan Gorel
2015    
Annabela z Vlčí boudy Fena Helena Jahelková
Aschere Sirius Black Tajemný přelud Pes Marie Nečasová
Budulínek z Molu Es Pes Kamila Nováková
Cashire ArQeVa Fena Tereza Klesová
Cuki Amant Gris Pes Marta Nobarová
Crystali z Březovské samoty Fena Petr Treppesch
Dantea Srdcerváč Fena Romana Yates
Hope Grey Střípek snů Fena Helena Jahelková
2016    
Andy Dalpet Pes Milan Smolko
CIA z Molu Es Fena Eva Gorelová
Elsie Grey Střípek snů Fena Petr Válka
Grissom Grey Střípek snů Pes Kateřina Třetinová
Lakota Grey Střípek snů Fena Marie Hartmanová
Zdenička z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2017    
Frisky Whiskey Srdcerváč Fena Eliška Riegerová
Lucky Star Kuklík Fena Zita Břicháčková

 

FPr 2 – zkouška stopařská druhého stupně
2006     
Qeron z Molu Es                     Pes Jiřina Nekvasilová 
2007    
Peggy z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2009    
Bron z Hvozdecké kotliny Pes František Náhlík
2010    
Brita z Vlčího dubu Fena Jaroslava Budinská
Kitty z Litavské kotliny Fena Marie Hartmanová
Tara z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2011    
Aequitas ArQeVa Fena Kateřina Pavlišáková
Black Shadow ArQeVa Fena Marie Hartmanová
Brenna z Kamenaček Fena Hana Černohorská
Rita z Litavské kotliny Fena Petr Hurda
2013    
Bounty z Blatnických vinic Pes Petr Treppesch
2014    
Annabela z Vlčí boudy Fena Helena Jahelková
Bella Tara z Blatnických vinic Fena Jiří Drábek
Cenzie z Hvozdecké kotliny Fena Daniela Adámková
2015    
Aschere Sirius Black Tajemný přelud Pes Marie Nečasová
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková
Goran z Deštné hory Pes Jan Gorel
2016    
CIA z Molu Es Fena Eva Gorelová
Cuki Amant Gris Pes Marta Nobarová
Crystali z Březovské samoty Fena Petr Treppesch
Grissom Grey Střípek snů Pes Kateřina Třetinová
Hope Grey Střípek snů Fena Helena Jahelková
Lakota Grey Střípek snů Fena Marie Hartmanová
Zdenička z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2017    
Lucky Star Kuklík Fena Zita Břicháčková

 

FPr 3 – zkouška stopařská třetího stupně
2006     
Qeron z Molu Es Pes  Jiřina Nekvasilová 
2010    
Brita z Vlčího dubu Fena Jaroslava Budinská
Kitty z Litavské kotliny Fena Marie Hartmanová
2011    
Tara z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2012    
Aequitas ArQeVa Fena Kateřina Pavlišáková
Black Shadow ArQeVa Fena Marie Hartmanová
Brenna z Kamenaček Fena Hana Černohorská
Rita z Litavské kotliny Fena Petr Hurda
2013    
Bron z Hvozdecké kotliny Pes František Náhlík
2015    
Bella Tara z Blatnických vinic Fena Jiří Drábek
Bounty z Blatnických vinic Pes Petr Treppesch
Cenzie z Hvozdecké kotliny Fena Daniela Adámková
2016    
Goran z Deštné hory Pes Jan Gorel
Lakota Grey Střípek snů Fena Marie Hartmanová
Zdenička z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2017    
Annabella z Vlčí boudy Fena Helena Jahelková
Lucky Star Kuklík Fena Zita Břicháčková

 

UPr1 – zkouška poslušnosti prvního stupně
2013    
Bella Tara z Blatnických vinic Fena  Jiří Drábek 
2014    
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková
2015    
Black Shadow ArQeVa Fena Marie Hartmanová
2016    
Dantea Srdcerváč Fena Romana Yates
Goran z Deštné hory Pes Jan Gorel
2017    
Hope Grey Střípek snů Fena Helena Jahelková

 

UPr2 – zkouška poslušnosti druhého stupně
2013     
Bella Tara z Blatnických vinic Fena  Jiří Drábek 
2014    
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková
2015    
Black Shadow ArQeVa Fena Marie Hartmanová

 

UPr3 – zkouška poslušnosti třetího stupně
2015    
Black Shadow AeQeVa          Fena Marie Hartmanová
2017    
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková

 

 

SPr1 – zkouška obranářská prvního stupně 
2013     
Brit z Novobělské kotliny    Pes  Jiří Konrád 
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková
2017    
Dantea Srdcerváč Fena Romana Yates

 

SPr2 – zkouška obranářská druhého stupně
2013     
Brit z Novobělské kotliny  Pes  Jiří Konrád 

 

SPr3 – zkouška obranářská třetího stupně
2013     
Brit z Novobělské kotliny  Pes  Jiří Konrád 

  

IPO – VO – mezinárodní zkouška pro pracovní psy (předzkouška)
2011    
Rita z Litavské kotliny Fena Petr Hurda
2012     
Bella Tara z Blatnických vinic Fena Jiří Drábek
2013    
Abetzi Hawk-Eye Anwar Pes Vlastimil Klik
Bounty z Blatnických vinic Pes Petr Treppesch
Brit z Novobělské kotliny Pes Jiří Konrád
2014    
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková
2015    
Dantea Srdcerváč Fena Romana Yates
2016    
Brenna Anwar Fena Milan Pavlíček

 

IPO 1 – mezinárodní zkouška pro pracovní psy prvního stupně
2001    
Ira z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2002    
Hero od Úhoště Pes Jaroslav Hospodka
2005    
Ohnivák z Molu Es Pes Kamila Nováková
2012     
Bella Tara z Blatnických vinic Fena Jiří Drábek 
Rita z Litavské kotliny Fena Petr Hurda
2014    
Bounty z Blatnických vinic Pes Petr Treppesch
2015    
Budulínek z Molu Es Pes Kamila Nováková
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková

 

IPO 2 – mezinárodní zkouška pro pracovní psy druhého stupně
2003    
Ira z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2005    
Hero od Úhoště Pes Jaroslav Hospodka
2006    
Ohnivák z Molu Es Pes Kamila Nováková
2013     
Bella Tara z Blatnických vinic     Fena  Jiří Drábek 
2016    
Budulínek z Molu Es Pes Kamila Nováková
2017    
Cair Potomok vlkov Pes Julie Ledvinková

 

IPO 3 – mezinárodní zkouška pro pracovní psy třetího stupně
2006    
Hero od Úhoště Pes Jaroslav Hospodka
2007     
Ohnivák z Molu Es         Pes  Kamila Nováková 
2015    
Bella Tara z Blatnických vinic Fena Jiří Drábek

 

FH 1 – zkouška psa stopaře prvního stupně
2002    
Hero do Úhoště Pes Jaroslav Hospodka
2010    
Ohnivák z Molu Es Pes Kamila Nováková
2011    
Brita z Vlčího dubu Fena Jaroslava Budinská
2013    
Black Shadow ArQeVa Fena Marie Hartmanová
Brenna z Kamenaček Fena Hana Černohorská
Rita z Litavské kotliny Fena Petr Hurda
2016    
Bounty z Blatnických vinic Pes Petr Treppesch
Zdenička z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2017    
Aschere Sirius Black Tajemný přelud Pes Marie Nečasová
Goran z Deštné hory Pes Jan Gorel

 

FH 2 – zkouška psa stopaře druhého stupně
2004    
Hero od Úhoště Pes Jaroslva Hospodka
2010    
Ohnivák z Molu Es Pes Kamila Nováková
2012    
Brita z Vlčího dubu Fena Jaroslava Budinská
2013    
Black Shadow ArQeVa Fena Marie Hartmanová
Rita z Litavské kotliny             Fena Petr Hurda
2016    
Zdenička z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek

 

IPO – FH – mezinárodní stopařská zkouška
2006    
Hero od Úhoště Pes Jaroslav Hospodka
2013    
Brita z Vlčího dubu                  Fena Jaroslava Budinská
2015    
Black Shadow ArQeVa Fena Marie Hartmanová

 

StPr 1 – zkouška vyhledávací prvního stupně
2016     
 Cenzie z Hvozdecké kotliny     Fena  Daniela Adámková 
 
StPr 2 – zkouška vyhledávací druhého stupně
2016     
 Cenzie z Hvozdecké kotliny      Fena  Daniela Adámková 

 

StPr 3 – zkouška vyhledávací třetího stupně

 

Zkušební řád Českého klubu německého ovčáka (SchH)

Tento zkušební řád je v podstatě předchůdcem Mezinárodního zkušebního řádu IPO a dnes již neplatí.

 
SchH A - zkouška stupně A
SchH 1 - zkouška prvního stupně
2001     
Ira z Litavské kotliny      fena  Václav Zeisek 
 
SchH 2 - zkouška druhého stupně
2002     
Ira z Litavské kotliny        fena  Václav Zeisek 

 

SchH 3 - zkouška třetího stupně

 

 

Zkušební řád SKS TART

Více o tomto zkušebním řádu naleznete na stránkách SKS TART

 

ZMT – zkouška základního minima
2010     
Udo z Litavské kotliny  Pes Pavel Kohout
2014    
Beta z Molu Es Fena Aleš Táborský
2015    
Bounty z Blatnických vinic Pes Petr Treppesch

 

T1 – zkouška všestranného psa prvního stupně
T2 – zkouška všestranného psa druhého stupně
T3 – zkouška všestranného psa třetího stupně

 

OPT1 – zkouška psa obranáře prvního stupně
2016     
 Bounty z Blatnických vinic Pes  Petr Treppesch 
 
OPT2 – zkouška psa obranáře druhého stupně
OPT3 – zkouška psa obranáře třetího stupně

 

SPT1 – zkouška psa stopaře prvního stupně
2016     
 Black Shadow ArQeVa       Fena  Marie Hartmanová 
 Lakota Grey Střípek snů Fena  Marie Hartmanová 
 
SPT2 – zkouška psa stopaře druhého stupně
2016     
Black Shadow ArQeva Fena Marie Hartmanová
 Lakota Grey Střípek snů       Fena  Marie Hartmanová 
 
SPT3 – zkouška psa stopaře třetího stupně

 

Mondioring

Více o tomto zkušebním řádu naleznete na stránkách Mondioringu.

 

Zkouška první kategorie
Zkouška druhé kategorie
Zkouška třetí kategorie

 

ZÁCHRANÁŘSKÉ PRÁCE

Národní zkušební řád svazu záchranných brigád kynologů ČR

Více o výcviku záchranářských psů naleznete na stránkách SZBK ČR.

 

VZ1 - vytrvalostní zkouška prvního stupně
1999    
Ira z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2001     
Kitty z Litavské kotliny            Fena  Marie Hartmanová 
2002    
Jessika z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2005    
Peggy z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
Iky od Úhoště Pes Renata Pesrová

 

VZ2 - vytrvalostní zkouška druhého stupně
2002     
Kitty z Litavské kotliny            Fena  Marie Hartmanová 

 

ZZZ – zkouška záchranářské způsobilosti
2002    
Kitty z Litavské kotliny Fena Marie Hartmanová
2011     
Bona Grey Střípek snů      Fena Josef Dorčák     

 

ZZP1 – zkouška záchranných prací prvního stupně
1991    
Cira z Doušova dvora Fena Václav Zeisek
2003     
Kitty z Litavské kotliny           Fena  Marie Hartmanová 

 

ZZP2 – zkouška záchranných prací druhého stupně
ZZP3 – zkouška záchranných prací třetího stupně
ZTV1 – zkouška terénního vyhledávání prvního stupně
ZTV2 – zkouška terénního vyhledávání druhého stupně
ZTV3 – zkouška terénního vyhledávání třetího stupně
ZVP1 – zkouška vodních prací prvního stupně
ZVP2 – zkouška vodních prací druhého stupně
ZVP3 – zkouška vodních prací třetího stupně
ZLP1 – zkouška lavinových prací prvního stupně
ZLP2 – zkouška lavinových prací druhého stupně
ZLP3 – zkouška lavinových prací třetího stupně
ZZS1 – zkouška záchranného stopování prvního stupně
ZZS2 – zkouška záchranného stopování druhého stupně
ZZS3 – zkouška záchranného stopování třetího stupně

 

Mezinárodní zkušební řád IRO

Více o výcviku záchranářských psů naleznete na stránkách SZBK ČR.

 

RH-E - zkouška způsobilosti záchranného psa
1999    
Ira z Litavské kotliny Fena Václav Zeisek
2003     
Kitty z Litavské kotliny         Fena  Marie Hartmanová 

 

RH-F E - zkouška způsobilosti záchranného psa - stopy
RH-F A - zkouška záchranného psa stopaře A
RH-F B - zkouška záchranného psa stopaře B

 

RH-FL E - zkouška způsobilosti záchranného psa - plochy
2013     
Cenzie z Hvozdecké kotliny Fena  Daniela Adámková 

 

RH-FL A - zkouška záchranného psa v plošném vyhledávání A
2014     
Cenzie z Hvozdecké kotliny  Fena  Daniela Adámková 

 

RH-FL B - zkouška záchranného psa v plošném vyhledávání B
2014     
Cenzi z Hvozdecké kotliny     Fena  Daniela Adámková 
 
RH-T E - zkouška způsobilosti záchranného psa - sutiny

 

RH-T A - zkouška záchranného psa ve vyhledávání v sutinách A
2014     
Cenzie z Hvozdecké kotliny  Fena  Daniela Adámková 
 
RH-T B - zkouška záchranného psa ve vyhledávání v sutinách B

 

RH-L E - zkouška způsobilosti záchranného psa - laviny
2013     
Cenzie z Hvozdecké kotliny  Fena  Daniela Adámková 

 

RH-L A - zkouška záchranného psa lavináře A
RH-L B - zkouška záchranného psa lavináře B
RH-W E - zkouška způsobilosti záchranného psa - voda
RH-W A - zkouška záchranného psa ve vodním vyhledávání A
RH-W B - zkouška záchranného psa ve vodním vyhledávání B

 

 

OBEDIENCE

Více o tomto sportu najdete na stránkách Klub Obedience CZ

 

OB – Z – základní zkouška obedience
2015     
Cashire ArQeVa Fena Tereza Klesová
Clara Grey Střípek snů Fena Pavel Boušek
Cuki Amant Gris Pes Marta Nobarová
Gia Kuklík                              Fena  Andrea Kostková 
2016    
Frisky Whiskey Srdcerváč Fena Eliška Riegerová

 

OB1 – zkouška obedience první třídy
OB2 – zkouška obedience druhé třídy
OB3 – zkouška obedience třetí třídy

 

AGILITY

Více o tomto sportu najdete na stránkách Klubu agility.

 

A1 – agility první třídy
2016    
Crasna Maaya z Molu Es                     Fena  Barbora Sajdoková 
     
A2 – agility druhé třídy
A3 – agility třetí třídy

 

 

COURSING

Více o tomto sportu najdete na stránkách Czech Coursing Club.

 

Coursingová licence 
2012     
Asta Jasmine Eyes Fena Jana Zítková
2013    
Altyr z Podřipské samoty Pes Jana Zítková
Cuki Amant Gris Pes Marta Nobarová
2014    
Courage Amant Gris Fena Dana Jakubcová

 

 

DOGDANCING

Více o tomto sportu najdete na stránkách Dog Dancing Club.

 

MD1 – musical dressage prvního stupně
MD2 – musical dressage druhého stupně
MD3 – musical dressage třetího stupně
HTM1 – heelwork to music prvního stupně
HTM2 – heelwork to music druhého stupně
HTM3 – heelwork to music třetího stupně
F1 – freestyle prvního stupně
F2 – freestyle druhého stupně
F3 – freestyle třetího stupně

 

DwD1 – dances with dogs prvního stupně
2016     
 Bessy Redog Josefov Fena  Nicole Wieznerová 
 
DwD2 – dances with dogs druhého stupně
DwD3 – dances with dogs třetího stupně

 

 

CANISTERAPIE

Více se dočtete na stránkách Canisterapie.

 

Canisterapeutická zkouška
2013    
Daytona Kuklík                Fena Maria Steinerová

 

PASENÍ

Více o pasení se dozvíte na stránkách KJ ČR Brno.

 

ZVOP – zkouška vloh
HWT – herding working test
IHT1 – international herding trial prvního stupně
IHT2 – international herding trial druhého stupně
IHT3 – international herding trial třetího stupně

 

NOSEWORK

Více o noseworku se dozvíte Nosework cz.

NW-NZ - základní zkouška v přírodním prostředí
2015    
Crasna Maaya z Molu Es Fena Barbora Sajdoková
2016     
 Call Freya Anwar            Fena  Jana Formánková 
 
NW-N1 - zkouška v přírodním prosředí prvního stupně
NW-N2 - zkouška v přírodním prosředí druhého stupně
NW-N3 - zkouška v přírodním prosředí třetího stupně

 

NW-UZ - základní zkouška v lidském prostředí
2015    
Crasna Maaya z Molu Es Fena Barbora Sajdoková
2016     
Call Freya Anwar              Fena  Jana Formánková 
 
NW-U1 - zkouška v lidském prostředí prvního stupně
2016     
 Crasna Maaya z Molu Es Fena  Barbora Sajdoková 
 
NW-U2 - zkouška v lidském prostředí druhého stupně
NW-U3 - zkouška v lidském prostředí třetího stupně
 
NW-WZ - základní zkouška ve vodě
2015     
 Crasna Maaya z Molu Es Fena  Barbora Sajdoková 
 
NW-W1 - zkouška ve vodě prvního stupně
2015     
 Crasna Maaya z Molu Es Fena  Barbora Sajdoková 
 
NW-W2 - zkouška ve vodě druhého stupně
NW-W3 - zkouška ve vodě třetího stupně
 
NW-DZ - základní rozlišovací zkouška
2015     
 Crasna Maaya z Molu Es Fena  Barbora Sajdoková 
 
NW-D1 - rozlišovací zkouška prvního stupně
2016     
 Crasna Maaya z Molu Es Fena  Barbora Sajdoková 
 
NW-D2 - rozlišovací zkouška druhého stupně
NW-D3 - rozlišovací zkouška třetího stupně

 

 

CIZÍ ZKUŠEBNÍ ŘÁDY

Zkoušky českých psů a fen složené podle zkušebních řádů jiných států.

 

Polský zkušební řád 

 

TP - Test psychiczny

 

2014     
Bard Jantarowa Wataha  Pes Petr Krejčí       

 

 

PT1 - Pies Towarzyszący 1 stopnia
2011     
Bard Jantarowa Wataha  Pes  Petr Krejčí     

 

PT2Pies Towarzyszący 2 stopnia
2013     
Bard Jantarowa Wataha  Pes  Petr Krejčí    

Krátké zprávy

LVT Sněžné 2017

Do kalendáře akcí byly přidány propozice a přihláška na tradiční LVT pořádaný územní pobočkou pro Moravu a Slezsko.

Členské příspěvky na rok 2017

Připomínáme členům KCHČSV, že v souladu se stanovami je třeba zaplatit členský příspěvek na příští rok do konce letošního prosince. Členský příspěvek činí 400 Kč, částku poukazujte na číslo účtu příslušné pobočky (Čechy 163723369/0800, Morava a Slezsko 1767189309/0800) a jako variabilní symbol (VS) použijte číslo své průkazky (noví členové telefonní číslo) a do zprávy pro příjemce napište ČP2017.
Dále žádáme členy, aby případné změny adresy a dalších údajů průběžně sdělovali tajemníkovi příslušné pobočky.
Přejeme příjemný předvánoční čas.

Ukončení spolupráce s laboratoří GENREX

Dne 25.6.2016 Konference KCHČSV rozhodla o ukončení spolupráce s laboratoří GENREX. Z tohoto důvodu již není možné zasílat vzorky na určení DNA profilu do této laboratoře.

Tyto vzorky je možné zasílat do jakékoli akreditované, certifikované (ISAG) laboratoře.

Seznam plemeníků, chovných fen, vrhů, zkoušek

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. klubových stránkách přibyly další sekce s informacemi - seznam chovných psů, chovných fen, vrhů štěňat a vlčáků se zkouškami:

Číst dál...
ČSV se zkouškami

Prosíme všechny majitele československých vlčáků, kteří kdy složili nějakou zkoušku, aby kopii osvědčení o složené zkoušce nebo kopii zápisu z výkonnostní knížky poslali Elišce Riegerové ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), která sestavuje a bude udržovat seznam ČSV se zkouškami z výkonu.

Sponzor

GTranslate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Z galerie